AKTUALIZACJA
GRUDZIEŃ 2021

Zobacz, jakie nowości w EMIGO i BIQSENS
przygotowaliśmy dla Ciebie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ORAZ DOŁĄCZ DO NASZEGO WEBINARU!

Zobacz, jakie nowości w EMIGO
i BIQSENS przygotowaliśmy dla Ciebie.

Zobacz, co nowego w

Tym razem przygotowaliśmy szereg zmian i nowości poprawiających i usprawniających wygodę obsługi Emigo, Zamówień, Procesów i zarządzanie systemem.

01

WYGODA OBSŁUGI

Pracuj tak, jak Ci wygodnie

Emigo ma pomagać – dążymy do tego, żeby praca
z nim była jak najbardziej intuicyjna.

 • Wykonywanie przez Przedstawicieli czynności z długimi listami pozycji, takich jak Inwentaryzacja, jest teraz znacznie łatwiejsze. Użytkownik otrzymał możliwość sortowania, grupowania
  i wyszukiwania pozycji.

 • Wykonane zadania Przedstawiciel może przeglądać już nie tylko w Dzienniku, ale również w Planie Dnia. Zobaczy nie tylko same zadnia, ale również wykonane w ich ramach czynności, wraz ze szczegółami.

 • Pojawiła się możliwość planowania zadań w Planie Dnia z użyciem mapy. Przedstawiciel może w wygodny sposób wybrać klientów, których chce odwiedzić bezpośrednio na mapie.

 • Zadania mogą od teraz mieć osobną Nazwę Katalogową i Nazwę Wyświetlaną. Dla Administratora Emigo widoczne są obie, jednak Przedstawiciel w Mobilnym Emigo zobaczy tylko przeznaczoną dla niego Nazwę Wyświetlaną.

 • Dla poprawy czytelności zdjęć pobieranych przez Galerię Emigo udoskonaliliśmy skalowanie stopki z informacjami zdjęcia. Od teraz, niezależnie od rozdzielczości i rozmiaru zdjęcia, czcionka stopki zawsze ma tę samą wielkość. W ten sposób pozostaje czytelna nawet w przypadku bardzo dużych zdjęć.
Dowiedz się więcej

02

ZAMÓWIENIA

Bez przeszkód stosuj swoje warunki handlowe

Emigo nieustannie się zmienia tak, aby móc jak najlepiej odwzorować Twoje procesy biznesowe.

 • Od teraz Przedstawiciel może składać jedno zamówienie na wszystkie punkty należące do jednej grupy zakupowej, niezależnie od tego, czy znajdują się na jego terenie. W ten sposób z łatwością można zastosować ujednolicone warunki handlowe dla całej grupy.

 • Wprowadziliśmy szereg zmian w Zamówieniach. Pojawiła się możliwość ograniczenia Zamówienia do magazynów zewnętrznych, ograniczenia kategorii ofertowej do wybranych magazynów, ograniczenia Zamówienia do jednej oferty, ograniczenia typów płatności dostępnych dla danych ofert lub ich kategorii, czy określanie rabatu z poziomu definicji Zamówienia. Dostępny jest też nowy rodzaj rabatu – rabat multiplikatywny (iloczynowy) oraz nowy sposób agregacji rabatów w Zamówieniu.
Dowiedz się więcej

03

ZARZĄDZANIE

Sprawnie zarządzaj systemem i pracą swojego zespołu handlowego

Emigo to efektywność zarówno w terenie, jak
i w biurze.

 • Od teraz możliwe jest zdefiniowanie aż 15 różnych cech klientów, w tym personelu medycznego. Poszerza to jeszcze bardziej możliwość grupowania ich według cech.

 • Obsługa promocji, w których istnieją zależności pomiędzy zastosowanymi regułami wyliczeniowymi, jest teraz łatwiejsza dzięki nowemu parametrowi.

 • Od teraz możliwe jest automatycznie przypisanie do Terminala klientów należących do jednej sieci własnościowej.
Dowiedz się więcej

04

PROCESY BIZNESOWE

Zwinnie odpowiadaj na potrzeby rynku

Emigo nie stoi w miejscu. Rozwijamy nasze rozwiązania według potrzeb Twoich i rynku, na którym działasz.

 • Od teraz Przedstawiciele mają łatwy dostęp do istotnych, trwających lub planowanych działań z klientami, wynikających z na przykład Akcji Promocyjnych. Wszystko za sprawą nowego menu Procesy.

 • Możliwości obsługi Procesów poszerzone zostały o widok czynności w Process Browser, obsługę procesów u nieaktywnych klientów, a historia czynności w ramach Procesu stała się niezależna od Dziennika.
Dowiedz się więcej

O wszystkich nowościach w Emigo przeczytasz w Emigopedii w sekcji Aktualizacje/Aktualizacja Grudzień 2021. Dodatkowo poznaj w praktyce najnowsze funkcjonalności oraz zmiany poprawiające komfort użytkowania systemu i dołącz do webinaru!

Dowiedz się więcej!

Nowe analityki hierarchiczne i obszarowe,

Baza miar dostępna w wybranych analitykach hierarchicznych,

Uwzględnianie kalendarza pracownika w wybranych wskaźnikach,

Rozszerzone możliwości analityki „Łańcuch dostaw – faktury”,

Połączenie dwóch analityk dotyczących efektywności przedstawicieli w jedną,

Odświeżenie układu wizualizacji i stron, nowe ujęcia i wiele więcej…

Sprawdź, co nowego w

Aktualizacja Biqsens to nie tylko nowe analityki, ale też większe możliwości już istniejących, nowe ujęcia, wizualizacje, czy zmiany optymalizujące pracę z Biqsens.

Dowiedz się więcej

O wszystkich nowościach w Biqsens przeczytasz w Emigopedii w sekcji Aktualizacje/Aktualizacja Grudzień 2021, a także zobaczysz w Przewodniku Biqsens.

Dowiedz się więcej!

POZNAJ ZMIANY W PRAKTYCE - DOŁĄCZ DO WEBINARU!

Poznaj w praktyce nowe
funkcjonalności Emigo

Nowa wersja Emigo wzbogacona jest o wiele innowacyjnych rozwiązań, które znacząco mogą wpłynąć na komfort i płynność pracy. Dlatego też zależy nam, by jak najlepiej zaznajomić Państwa ze wszystkimi zmianami i korzyściami wynikającymi z aktualizacji. W trakcie webinaru nasi eksperci na praktycznych przykładach zaprezentują, w jaki sposób najefektywniej wykorzystać nowe możliwości Emigo, aby praca z naszym systemem była jak najbardziej intuicyjna i satysfakcjonująca.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Rozpoczęcie webinaru za:

16.12.2021

godzina 12:00

Znajdź nas:

Masz pytanie?

Sagra Technology Sp. z.o.o. 2022. All rights reserved.