+48 91 485 81 50 [email protected]

LUDZIE

są wszystkim.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, która stale przybliża przyszłość i wdraża ją w rozwiązania biznesowe dla naszych klientów. Nie boimy się wyznaczać trendów i wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jeszcze bardziej ułatwić codzienną pracę tysięcy ludzi w Polsce i na świecie. To, co nas łączy, to odwaga w odkrywaniu nowych horyzontów i liczne pasje, które realizujemy tak w pracy jak i poza nią. Znajdziesz wśród nas muzyków, pilotów dronów, miłośników książek, sportowców i pasjonatów podróżowania.

Pracując w Sagra Technology wiesz, że Twój entuzjazm i pasje są bardzo mile widziane i gorąco wspierane przez cały zespół. Chęć rozwoju to cecha wspólna nas wszystkich! Stawiamy na dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności, poprzez praktykę jak i dostęp do szkoleń i warsztatów. Przeczytałeś ten tekst i jesteś na TAK? W takim razie Sagra Technology to idealne miejsce dla Ciebie!

Ludzie

To jest to, co buduje naszą siłę! Jesteśmy wybuchową mieszanką
ludzi o różnorodnych temperamentach. Każdy z nas poza technologią posiada inne pasje. Jest tego dużo, nie sposób wymienić wszystko, ale mamy wspólny mianownik – Sagra! Taki zespół, mnogość pomysłów i poglądów, to idealny przepis na stworzenie kreatywnego miejsca do pracy.

Kultura

Atmosfera wolności i otwartości tworzona przez nasz zespół może Cię miło zaskoczyć. Spowoduje, że szybko i bezstresowo poczujesz się jednym z nas. Mocno koncentrujemy się na onboardingu. Od pierwszego dnia zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, później mamy do zaoferowania już tylko nieustanny rozwój przez udział w ciekawych projektach i współpracę z ludźmi z bogatym doświadczeniem zawodowym i niesamowitym usposobieniem..

Rozwój

Wiemy, że „nie samą pracą żyje człowiek”. Wynagrodzenie nie jest jedyną gratyfikacją za pracę w naszej organizacji. Umożliwiamy rozwój w firmie i poza nią, oferujemy również pakiet benefitów, nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji. Otoczenie parku, bezpłatne miejsca parkingowe oraz kawa z pianką do oporu- brzmi zachęcająco, prawda?!

Pracuj w Sagrze

Wybierz stanowisko, na jakim czułbyś się najlepiej

Office Assistant
Customer Experience Specialist

Benefity

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie karty Multisport

Dofinansowanie do żłobka i przedszkola

Dofinansowanie do okularów

Świadczenia urlopowe

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Imprezy integracyjne

Poznaj nasz zespół

Magda

Magda

HR Manager

Karolina

Karolina

HR Specialist

Ksenia

Ksenia

Specjalista ds. księgowo-kadrowych

Małgosia

Małgosia

Specjalista ds. księgowo-kadrowych

NASZ ADRES

Sagra Technology Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 4
71-441 Szczecin

NIP: 852-060-49-61
Bank: Bank PEKAO S.A. I/O Szczecin
Konto: 71 1240 3813 1111 0000 4393 1738

KONTAKT

+48 91 4858150
+48 91 4858150 w. 40