+48 91 485 81 50 [email protected]

CEDC International Sp. z o.o.

Firma CEDC poszukując dostawcy systemu informatycznego, wspierającego pracę terenowych przedstawicieli dystrybucyjnych korzystała już z oprogramowania konkurencyjnego. Wysoka świadomość zakresu funkcjonalności oferowanych przez systemy tej klasy oraz potrzeb związanych z udoskonalaniem własnych procesów biznesowych pomogła decydentom Grupy CEDC postanowiła o wdrożeniu nowego systemu oraz precyzyjnie zdefiniować cele stawiane przed tym nowoczesnym rozwiązaniem. Wiele spośród rozlicznych oczekiwań Klienta zrealizowano standardowymi funkcjonalnościami systemu Emigo. Niektóre oczekiwania wymagały jednak zaawansowanych prac programistycznych, dostosowujących oprogramowanie do potrzeb organizacyjnych firmy. Dzięki zaangażowaniu i współpracy obydwu stron wypracowano między innymi zakres funkcjonalności pozwalający przedstawicielom mobilnym na dostęp do pełnej informacji o planie pracy, klientach, towarach handlowych i niehandlowych oraz o stanach magazynowych. Dzięki temu przedstawiciele Grupy CEDC zostali wyposażeni w przyjazne narzędzie wspomagające organizację ich codziennej pracy i tym samym ułatwiające realizację stawianych im celów sprzedażowych.
Zaufanie i determinacja zespołów wdrażających pozwoliły na realizację kluczowych założeń systemu mobilnego, takich jak uspójnienie procesów sprzedażowych i około sprzedażowych, usystematyzowanie i opisanie hierarchii zarządzania. Zapewniono także możliwość elastycznego rozszerzania hierarchii w przypadku przyszłych zmian w strukturze organizacyjnej Grupy. CEDC zależało przede wszystkim na unifikacji procedur, struktur i danych opisujących klientów i towary oraz na pełnej integracji podmiotów wchodzących w skład Grupy. W efekcie system Emigo wdrożono w stu oddziałach siedemnastu spółek dystrybucyjnych należących do Grupy CEDC. Dzięki elastyczności i otwartości systemu Emigo Grupa zyskała możliwość obsłużenia najistotniejszych obszarów działalności spółek oraz otworzyła drogę do rozwoju i realizacji założeń strategicznych i politycznych firmy.

Firma CEDC produkuje i sprzedaje blisko 8,5 mln 9-litrowych kartonów wódki rocznie w czterech głównych segmentach rynku wódki w Polsce:  top premium, premium, mainstream i ekonomicznym. W zakładzie Bols produkują takie marki wódek, jak m.in. Bols i Soplica. Polmos Białystok oraz produkuje najlepiej sprzedającą sie wódkę w Polsce – Absolwenta, który zajmuje pierwszą pozycję na rynku nieprzerwanie od sześciu lat. Obok Absolwenta, Polmos Białystok produkuje Żubrówkę, która sprzedawana jest w Polsce, a także eksportowana głównie do krajów Europy i Japonii. Do grupy należy również Parliament Russia, producent wódki Parliament.

„Będąc liderem na rynku alkoholowym CEDC zwraca uwagę na zachowanie wysokich standardów w codziennej pracy zarówno przy współpracy z klientami zewnętrznymi jak również wewnątrz organizacji.
Będąc firmą, która rozwija się bardzo dynamicznie CEDC stawia na otwartość na zmiany, elastyczność, staranność, rzetelność, zaufanie i wzajemny szacunek. Pracownik CEDC jest osobą dążącą do rozwoju wewnątrz organizacji, konstruktywnie wpierającą zmiany wprowadzane w spółce, upatrującą w tych zmianach możliwość realizacji celów indywidualnych.”

Kategoria

Tagi

https://cedc.com

NASZ ADRES

Sagra Technology Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 4
71-441 Szczecin

NIP: 852-060-49-61
Bank: Bank PEKAO S.A. I/O Szczecin
Konto: 71 1240 3813 1111 0000 4393 1739

KONTAKT

+48 91 4858150
+48 91 4858150 w. 40