Recepta na lepsze wyniki

Chcę wiedzieć więcej
Czytaj dalej

Co zrobić, aby technologia stała się akceleratorem poważnych wzrostów sprzedaży? Zaszczep firmę efektywnymi strategiami sprzedażowymi i dobierz do nich zwinne taktyki.

Sprzedaż bez powikłań

Dlaczego sprzedaż nie rośnie? Czy to wynik akcji konkurencji? Dystrybutor nie ma towaru? A może apteki mają go za dużo?


Na silnie konkurencyjnym rynku wygrywa ten, kto potrafi wcześniej dostrzec trendy i wykorzystać je, zanim zrobią to konkurenci. Dzięki Emigo możesz reagować natychmiast na wzrost lub spadek popytu – lokalnie lub w skali kraju - niedobór bądź nadmiar towaru w dystrybucji, itp. Procesy w sprzedaży mogą być dowolnie i błyskawicznie formowane poprzez mechanizm czynności i zadań oraz ich precyzyjne przydzielanie do grup klientów i przedstawicieli. W prosty i szybki sposób złożysz zamówienia sieciowe, w których znajdują się informacje

o potrzebach poszczególnych aptek z danej sieci.


A Twoje wyniki sprzedaży poszybują w górę.


Chcę wiedzieć więcej

Recepta na lepsze wyniki

Wybieraj optymalnych dostawców. Nawet dla każdej pozycji zamówienia. Skróć czas dostawy. Dysponuj wiedzą o stanach magazynowych i statusach realizacji zamówień. A wszystko to w czasie rzeczywistym. Twórz, zarządzaj i monitoruj zamówienia i faktury.


Zapewnij terminową realizację wszystkich zamówień oraz wykrywaj i unikaj wąskich gardeł w przepływie dokumentów. Wykorzystanie spersonalizowanych ofert ułatwia up-selling i cross-selling. Zamawiaj bezpośrednio z widoku galerii zdjęć. Dzięki temu nawet śpiesząc się z zamówieniem, trudno będzie popełnić błąd i oznaczyć omyłkowo zły produkt. Poprawisz czas reakcji i działania.


Chcę wiedzieć więcej
  • Zamawianie od wielu dostawców/magazynów w ramach jednego zamówienia
  • Zamawianie przez galerię
  • Obsługa zamówień otwartych
  • Podpowiedzi asortymentu obowiązkowego dla danej kategorii klienta (standardy dystrybucji)
  • Podpowiedzi listingu dla danej kategorii klienta
  • Automatyczna podpowiedź produktów ostatnio zamawianych przez klienta (oferty dynamiczne)
  • Podpis elektroniczny zamawiającego 
  • Historia zamówień klienta dostępna z poziomu pozycji 

Lek na bóle dystrybucji

Powierzenie obsługi zamówień sieciowych ekspertom to mniej pracy dla koordynatora sieci. Jedno zbiorcze zamówienie na wiele aptek automatycznie zamienione na szereg zamówień cząstkowych dla każdej z nich! Poznasz przyczyny i źródła braku realizacji zamówień w odniesieniu do grup produktowych, marek, dystrybutorów i regionów sprzedaży. Zaoszczędzony czas przeznacz na korzystanie z dedykowanej analityki, która pozwoli Ci świadomie zarządzać procesem. Dzięki niej dowiesz się, czy Twoje zamówienia faktycznie zostały zrealizowane oraz co i w jakim obszarze musisz poprawić.

Chcę wiedzieć więcej

Powierz nam obsługę zamówień sieciowych, a sam zajmij się tym, co dla Ciebie najważniejsze - w pełni oddając się realizacji najbardziej priorytetowych celów biznesowych. Zyskaj:

Utrzymanie hierarchii dostępu zgodnej z hierarchią działu sprzedaży

Prezentacja i analiza skonsolidowanych informacji w postaci dashboardów

Dostęp do interaktywnych raportów na wielu urządzeniach (iOS, Android, Windows)

Eksport

do formatów xls

Praca bez działań ubocznych

Odwiedzaj swoich klientów w takiej kolejności, aby szybko i skutecznie zrealizować cele. Dzienne listy zadań (trasy) łącz w kilkutygodniowe zestawy (trasówki). Otrzymasz gotowe harmonogramy. Dzięki temu możliwa jest większa ilość wartościowych wizyt w ciągu dnia, przy zmniejszonych przebiegach i z większą ilością czasu spędzanego z klientem.


W Emigo możesz mieć zaimplementowaną najbardziej aktualną bazę farmaceutów. Nie będziesz musiał martwić się o ważność danych kontaktowych i marnować swojego czasu na jej samodzielną aktualizację i kontrolę. Zaoszczędzony czas zainwestuj w budowanie relacji z klientami oraz zwiększenie ich lojalności. Emigo wskaże Ci farmaceutów, którzy pozwolą Ci jeszcze bardziej zacieśnić strefę wpływów.Chcę wiedzieć więcej

Trasy i trasówki

Baza farmaceutów

Integracja z Teams

Integracja z Outlook

Add-in Excel

Nic nie szkodzi, możesz pracować zdalnie. Masz do dyspozycji komunikator Teams. Hybrydowe zespoły sprzedażowe są dzisiaj normą. Integracja technologii Emigo z Microsoft Teams zapewnia automatyzację procesu planowania i wykonywania zdalnych wizyt, co znacząco wpływa na oszczędność Twojego czasu.

A co, jeśli nie możesz się spotkać, bo nastąpiła klęska żywiołowa, bądź świat zachorował?

Samodzielna, szybka

i łatwa praca

Emigo zapewnia ogromną elastyczność – umożliwia natychmiastową adaptację w przypadku dynamicznych zmian - bez udziału dostawcy, analityków czy działu IT.

Natychmiastowe reakcje na zmieniające się trendy, preferencje konsumenta, sytuacje gospodarcze

Dystrybutor w parę sekund (natychmiast) podejmuje zamówienia do realizacji

Efektywne zarządzanie całym cyklem sprzedaży - od pierwszego kontaktu przez zamówienia, a także cross-selling i up-selling

Za pomocą tych samych zasobów obsłużysz większe ilości klientów w tym samym czasie

Monitoring realizacji celów sprzedażowych oparty na rzeczywistych danych i na bieżąco

Promocje i bonusy, jak inwestycje – rentowność wyliczana jest automatycznie

Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji

z farmaceutami

Większa wielkość zamówienia z każdej apteki

Czujesz niedosyt?

Mamy tego dużo więcej!

Wpisz poprawny adres e-mail w służbowej domenie

Nasz ekspert chętnie zapozna się z Twoimi potrzebami i zaproponuje idealnie dopasowane rozwiązania. Przedstawi Ci, w jaki sposób zyskasz na ich wdrożeniu.


Zapraszamy do kontaktu!

Znajdź nas:

Masz pytanie?

Sagra Technology Sp. z.o.o. 2020. All rights reserved.