Your software,
your rules

CHANGE YOUR SOFTWARE

Z systemem Emigo możesz efektywniej zarządzać procesami sprzedaży o dowolnej złożoności i na każdym etapie. Od zdobycia klienta i budowania relacji, aż po pomyślne zamknięcie transakcji.

Sprawdź, ile może osiągnąć Twój zespół,
mając odpowiednie narzędzia

Korzystaj z wielu narzędzi za pomocą jednego konta. Zarządzaj zespołem w jednym widoku kalendarza. Wykorzystaj możliwości zdalnych wizyt handlowych. Zapewnij bezpieczeństwo danych.

Integracja
z Microsoft 365

Edytory czynności, zadań, procesów

Buduj efektywne strategie sprzedażowe i dobieraj do nich zwinne taktyki, tak by trafniej odpowiadać na dzisiejsze wyzwania rynku.

Inteligentna analityka biznesowa

Wygrywaj na rynku dzięki wnikliwym wnioskom, wyciągniętym na podstawie danych. Zdobądź wiedzę o swoim biznesie i podejmuj skuteczne decyzje.

Elastyczność

Dostosuj system do swoich potrzeb. Z łatwością twórz własne standardy wizyt i czynności. Błyskawicznie reaguj na potrzeby rynku.

Biqsens makes sense

Przytłaczająca ilość rozproszonych danych sprawia, że umykają Ci najważniejsze informacje?


Biqsens bazujący na technologii Microsoft Power BI to intuicyjne i łatwe
w obsłudze narzędzie analityczne, które pozwala wydobyć sens nawet
z najbardziej skomplikowanych zestawów danych. Otrzymane analityki pozwolą Ci w czasie rzeczywistym analizować dane, natychmiastowo wyciągać wnioski i w konsekwencji podejmować trafne decyzje.

.

75 gotowych analityk

Dostęp do strategicznych informacji biznesowych

Sugestie dalszych działań

CHANGE YOUR GAME
CZYTAJ WIĘCEJ

Integrate - Dominate!

Czy chciałbyś szybko i bezpiecznie logować się do wielu systemów za pomocą jednego kliknięcia?


Wydajne i wygodne korzystanie z wielu rozwiązań to klucz do sprawnej pracy i skutecznego zarządzania procesami biznesowymi.


Integracja z platformą Microsoft 365 zapewnia dostęp do systemu Emigo, czy Biqsens za pomocą logowania AAD do jednego konta M365. Ale nie tylko. To również możliwość wykonywania przez przedstawicieli wizyt zdalnych z użyciem komunikatora MS Teams i zarządzania zespołem z poziomu kalendarza Outlook. Integracja pozwala też na masowe operacje na obszernych zestawach danych w MS Excel dzięki Emigo Data Tools oraz na analizę danych pochodzących z wielu źródeł w zaawansowanych analitykach Biqsens.

Usprawnienie pracy zespołu

Większa wydajność

Budowanie przewagi konkurencyjnej

CHANGE YOUR GAME
CZYTAJ WIĘCEJ

All the action in your hand

Rynek jest dynamiczny - dokładnie tak samo, jak rozwijające się potrzeby Twoich klientów. Aby zachować konkurencyjność, Twój system musi pozwalać na błyskawiczne reakcje i dostosowanie do aktualnych warunków.


Takie jest Emigo. Zapewnia ogromną elastyczność — umożliwia natychmiastową adaptację w przypadku dynamicznych zmian — bez udziału dostawcy, analityków czy działu IT. W łatwy sposób możesz tworzyć własne procesy, ale także edytować gotowe zadania oraz czynności.


Analityki Biqsens możesz dobrać według swoich potrzeb, tworząc przy tym wygodne dashboardy z najważniejszymi wskaźnikami – nawet
na urządzeniu mobilnym. Ty decydujesz o tym, jak działa Twój system.

CHANGE YOUR GAME

Niezależność od innych działów

Warunkowość przebiegu wizyty

Zwinne projektowanie własnych procesów

CZYTAJ WIĘCEJ

Replace hard with smart

Pracuj mądrze, a nie ciężko – wiesz, że to nie tylko slogan, ale realny cel, możliwy do osiągnięcia z Emigo Smart Workflow?


Dzięki gotowym rozwiązaniom możesz oszczędzić czas i skupić się na tym, co w Twoim biznesie najważniejsze. Korzystając ze zdefiniowanych procesów takich, jak Perfect Store, Coaching, Akcje lokalne, zbadasz rynek i zyskasz przewagę nad konkurencją.


Chcesz rozbudować któryś z procesów? Dzięki zaimplementowanej idei No-Code możesz zrobić to samodzielnie lub korzystając z bogatej biblioteki gotowych i edytowalnych szablonów. Natomiast, jeśli masz bardzo specyficzne potrzeby, zlecisz ich realizację naszym specjalistom.

CHANGE YOUR GAME

No-Code – łatwa obsługa bez programowania

Możliwość edycji według własnych potrzeb

Gotowe szablony procesów

CZYTAJ WIĘCEJ

Emigo jest źródłem informacji o każdym kliencie i o każdej aktywności z nim poczynionej. Wykorzystanie tej wiedzy pozwala dopasować działania i ofertę firmy do każdego indywidualnie. W efekcie rośnie lojalność i zadowolenie klienta, który widząc, że jego potrzeby są znane, czuje się istotny i tym chętniej z nami współpracuje.

W czym jeszcze pomoże Ci Emigo?

Zrealizujesz zamówienia bezpośrednio z poziomu aplikacji

Dotrzesz do nowych klientów dzięki zawsze aktualnej bazie danych teleadresowych punktów sprzedaży

Szybko i łatwo stworzysz oferty promocyjne i udostępnisz je zespołowi sprzedaży

Zrealizujesz pełne zdalne wizyty z pomocą Microsoft Teams i śledzenia ilości spotkań oraz czasu ich trwania

Zdefiniujesz optymalne trasy i trasówki dla przedstawicieli oszczędzając czas i paliwo

Będziesz łatwiej zarządzał zespołem
z poziomu widoku kalendarza
. Zobaczysz tam działania swoich pracowników, urlopy wypoczynkowe, czy zwolnienia chorobowe

Zobacz, jakie firmy zyskały przewagę konkurencyjną, korzystając z naszych rozwiązań.

Emigo dostarcza wszystkie powyższe rozwiązania oraz funkcje, których można oczekiwać od wysokiej klasy systemu SFA. Jest to produkt, który stał się wyborem dziesiątek producentów ze względu na niezawodność, wysoki poziom bezpieczeństwa i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb firmy.

Umów się na prezentację

Wpisz poprawny adres e-mail w służbowej domenie

Chętnie przedstawimy Ci szczegółową ofertę oraz zademonstrujemy, jak Emigo może zwiększyć efektywność Twojego zespołu sprzedaży.

Adam Sienkiewicz

head of sales

Znajdź nas:

Masz pytanie?

Sagra Technology Sp. z.o.o. 2020. All rights reserved.