Zwinnie zarządzaj sprzedażą!

Chcę wiedzieć więcej
Czytaj dalej

Od zdobycia i pielęgnowania klienta, aż po pomyślne zamknięcie transakcji. Efektywnie zarządzaj procesami sprzedaży o dowolnej złożoności i na każdym etapie.

Sprawdź, ile może osiągnąć Twój zespół, mając odpowiednie narzędzia

Dane wszystkich Twoich partnerów biznesowych w jednym miejscu.

Integracja danych zewnętrznych

Edytory czynności, zadań, procesów

Buduj efektywne strategie sprzedażowe i dobieraj do nich zwinne taktyki, tak by trafniej odpowiadać na dzisiejsze wyzwania rynku.

Inteligentna analityka biznesowa

Wygrywaj na rynku dzięki spostrzeżeniom kontekstowym, inteligentnym rekomendacjom i przewidywalnym wynikom.

Nowoczesne zarządzanie sprzedażą

Zwiększ skuteczność zespołów sprzedaży w codziennych działaniach. Podnieś wydajność. Sprzedawaj szybciej, mądrzej, łatwiej!

Kontroluj tętno biznesu

Współpracujesz z wieloma klientami i otrzymujesz od nich dużą ilość danych sprzedażowych? Masz trudność z ich ustandaryzowaniem,
a w konsekwencji nie możesz podejmować trafnych decyzji biznesowych?


Poznaj w praktyce rozwiązanie, które sprawnie połączy dane zakupowe wygenerowane przez sieci wraz z pozostałymi danymi producenta. Dzięki pełnemu ustandaryzowaniu i ujednoliceniu danych możesz precyzyjnie analizować, rozliczać i oceniać działania.Chcę wiedzieć więcej

monitoruj na bieżąco postępy w sprzedaży

kontroluj poziom

stanów magazynowych

zdobądź wiedzę
o realizacji celów ilościowych
i jakościowych

Zabiegany? Te zabiegi wykonasz szybko i samodzielnie

Dzięki gotowym rozwiązaniom możesz oszczędzić czas i skupić się na tym, co w Twoim biznesie najważniejsze. Korzystając ze zdefiniowanych procesów takich, jak Perfect Store, Coaching, Akcje lokalne, zbadasz rynek i zyskasz przewagę nad konkurencją.


Chcesz rozbudować któryś z procesów? Dzięki zaimplementowanej idei No-Code możesz zrobić to samodzielnie lub korzystając z bogatej biblioteki gotowych i edytowalnych szablonów. Natomiast, jeśli masz bardzo specyficzne potrzeby, zlecisz ich realizację naszym specjalistom.


Chcę wiedzieć więcej

Żaden problem. Masz do dyspozycji elastyczne narzędzie pozwalające na zbudowanie swoich procesów, dzięki czemu stajesz niezależny od działu IT, czy analityków.

Wolisz działać samodzielnie?

Zawsze trafna diagnoza

Przytłaczająca ilość rozproszonych danych paraliżuje Twoją zdolność postawienia diagnozy?


Biqsens bazujący na technologii Microsoft Power BI to intuicyjne
w obsłudze narzędzie analityczne, dzięki któremu trzymasz rękę na pulsie. Otrzymane analityki pozwolą Ci w czasie rzeczywistym analizować dane, natychmiastowo wyciągać wnioski i w konsekwencji podejmować trafne decyzje.


Korzystaj z 75. gotowych szablonów dedykowanych Twojej branży lub twórz własne. System ten dostarczy Ci strategicznych informacji biznesowych, a także zasugeruje dalsze działania.

Chcę wiedzieć więcej

Recepta na lepsze wyniki

Martwisz się o efektywność Twojego zespołu sprzedaży? Potrzebujesz dotrzeć do szerszej bazy klientów? Zawieraj więcej transakcji. Buduj silniejsze relacje. Popraw produktywność i wydajność. Wszystko to dzięki elastyczności, samodzielności i niezwykłej szybkości wspierającej Cię technologii.Chcę wiedzieć więcej

Emigo jest źródłem informacji o każdym kliencie i o każdej aktywności z nim poczynionej. Wykorzystanie tej wiedzy pozwala dopasować działania i ofertę firmy do każdego indywidualnie. W efekcie rośnie lojalność i zadowolenie klienta, który widząc, że jego potrzeby są znane, czuje się istotny i tym chętniej z nami współpracuje.

W czym jeszcze pomoże Ci Emigo?

Zrealizujesz zamówienia bezpośrednio z poziomu aplikacji

Dotrzesz do nowych klientów dzięki zawsze aktualnej bazie danych teleadresowych podmiotów z branży medycznej i farmaceutycznej

Szybko i łatwo stworzysz oferty promocyjne i udostępnisz je zespołowi sprzedaży

Zrealizujesz pełne zdalne wizyty z pomocą Microsoft Teams i śledzenia ilości spotkań oraz czasu ich trwania

Zdefiniujesz optymalne trasy i trasówki dla przedstawicieli oszczędzając czas i paliwo

Będziesz łatwiej zarządzał personelem w jednym widoku kalendarza. Zobaczysz tam działania swoich pracowników, urlopy wypoczynkowe, czy zwolnienia chorobowe

Zobacz, jakie firmy zyskały przewagę konkurencyjną, korzystając z naszych rozwiązań.

Emigo dostarcza wszystkie powyższe rozwiązania oraz funkcje, których można oczekiwać od wysokiej klasy systemu SFA. Jest to produkt, który stał się wyborem dziesiątek klientów z branży farmaceutycznej i medycznej ze względu na niezawodność, wysoki poziom bezpieczeństwa i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb firmy.

Umów się na konsultację

Wpisz poprawny adres e-mail w służbowej domenie

Chętnie przedstawimy Ci szczegółową ofertę oraz zademonstrujemy, jak Emigo może zwiększyć efektywność Twojego zespołu sprzedaży.

Adam Sienkiewicz

head of sales

Znajdź nas:

Masz pytanie?

Sagra Technology Sp. z.o.o. 2020. All rights reserved.