Wybierz stanowisko, na jakim czułbyś się najlepiej

Poszukujemy ludzi, których doświadczenie i umiejętności stanowią dopełnienie dla możliwości
twórczych naszych zespołów. Ludzi, którzy rozumieją dynamikę grupy, ale jednocześnie potrafią
samodzielnie rozwiązywać problemy. Są pewni siebie, ale zachowują dystans i pokorę. Cenimy
kreatywność, komunikatywność, otwartość na zmiany.

Najnowsze oferty

Twoja rola:

  • zarządzanie projektami wdrożeniowymi,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej i szkoleniowej,
  • odpowiedzialność za cały proces wdrożenia i komunikację pomiędzy jego uczestnikami,
  • kontrola jakości oraz dbałość o prawidłowy przepływ informacji,
  • przygotowywanie raportów powdrożeniowych,
  • prowadzenie audytów okresowych u klienta,
  • planowanie, przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników rozwiązań,
  • konsulting dla klientów z zakresu poprawy działania procesów biznesowych,
  • analiza potrzeb biznesowych klientów,
  • budowanie dobrych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
  • aktywny udział w projektach rozwojowych działu i całej firmy.

Aby sprawnie kierować projektami wdrożeniowymi w Sagrze niezbędne jest:

  • znajomość metodologii zarządzania projektami,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań biznesowych,
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM i/lub ERP, SFA,
  • znajomość procesów biznesowych w kanałach sprzedaży,
  • wyższe wykształcenie,
  • analityczne myślenie,
  • silna orientacja na rozwiązywanie problemów i cel,
  • znajomość narzędzia wspierającego zarządzanie projektami np. JIRA
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie kompetencje interpersonalne, kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole,
  • duża dyscyplina w zakresie planowania i realizacji zadań,
  • pro-aktywność i samodzielność w działaniu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki i potrzeb branży FMCG, farmaceutycznej,
  • praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów (Agile, PMI, Prince2),
  • wiedza z zakresu budowy i projektowania funkcjonalności systemu.

Oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy, w którym dbamy o work-life balance
  • Pracę w firmie mocno skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów o wiodącej pozycji na rynku
  • Nieustanny rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją
  • Nowoczesne biuro wspierające kreatywność
  • Kawa z pianką do oporu
  • Kulturę organizacyjną sprzyjającą przyjaznej atmosferze i dobrym relacjom
  • Dofinansowanie pakietu medycznego i karty Multisport
  • Dofinansowanie przedszkola, żłobka i wczasów „pod gruszą”

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem:
Kierownik Projektów Wdrożeniowych

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej zgłoszeniu rekrutacyjnym przez firmę Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 4 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Administratorem Twoich danych jest Sagra Technology ul. Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji zgodnie z zasadami dostępnymi tutaj.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, wyślij maila na adres [email protected]

Lubisz pracować w zespole? Nie boisz się nowych wyzwań, a nowinki technologiczne to Twój żywioł? Praca z dużą ilością danych to żaden problem? Korzystasz z Excela, bo ułatwia Ci codzienną pracę? Jesteś osobą skrupulatną i otwartą? Zapraszamy!

Twoja rola:

  • Budowanie, aktualizowanie, deduplikowanie baz danych klientów oraz ich relacji zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami
  • Weryfikowanie poprawności danych wprowadzanych do bazy poprzez inicjowanie rozmów telefonicznych oraz pozyskiwanie informacji w Internecie i innych dostępnych źródłach,
  • Wsparcie klienta poprzez obsługę zgłoszeń
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania w powierzane i wykonywane zadania
  • chęci rozwoju w obszarze IT
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisk tj w obsłudze klienta lub call center.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo oraz:

  • Dofinansowanie przedszkola, żłobka i wczasów „pod gruszą”.

 Database Operator

Technologia to Twoja pasja? Lubisz wyzwania? Świetnie czujesz się pracując w zespole, ale potrafisz też rozwiązywać problemy samodzielnie? Wielozadaniowość to Twoje drugie „ja”? W takim razie wyślij do nas CV, szukamy osób takich jak Ty!

Oferujemy:

Twoje zadania:

  • Tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących aplikacji webowych opartych o platformę .NET Core oraz Angular,
  • Udział w pracach projektowych,
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania :

Minimum 3-letnie doświadczenie w branży oraz znajomość:

  • .NET Framework
  • MS SQL
  • Angular

Mile widziana znajomość:

  • WPF
  • .NET Core
  • Xamarin
  • Microsoft Azure

 Senior Fullstack Developer

Programiści

Nasza historia to opowieść, którą cały czas programujemy. Do wielkich spraw potrafimy podejść z dziecięcą fantazją, ale też z powagą i wnikliwością. Jesteśmy zaklinaczami rozwiązań, stawiamy na design thinking.