+48 91 485 81 50 [email protected]

LUDZIE

są wszystkim.

Dlaczego my?

Budujemy firmę, której fundamentem są ludzie – pasjonaci. Firmę, w której wszyscy czujemy się dobrze. Jak u siebie. Dlatego nieustannie inwestujemy w nasz zespół. Sagra Technology to miejsce, w którym pracownicy traktowani są indywidualnie i z szacunkiem. Pamiętamy, że wszyscy jesteśmy ludźmi i za każdym z nas stoi nie tylko zawodowa, ale również prywatna historia. Stale rozwijamy swoje umiejętności, szkolimy się i wymieniamy wiedzą. Korzystamy z pomocy firm zewnętrznych, partnerów i kolegów z pracy (badanie FRIS, partnerstwo z Microsoft, indywidualne zewnętrzne szkolenia pracowników i pakiet wewnętrznych szkoleń).

LUDZIE

To jest to, co buduje naszą siłę! Jesteśmy wybuchową mieszanką
ludzi o różnorodnych temperamentach. Każdy z nas poza technologią posiada inne pasje: śpiew, taniec, bieganie, kulinaria czy jazda na rolkach. Jest tego dużo, nie sposób wymienić wszystko, ale mamy wspólny mianownik – Sagra! Posiadając taki zespół, taką mnogość pomysłów i poglądów, nie sposób nie zbudować rodzinnej atmosfery
i przyjemnego, kreatywnego miejsca do pracy.

KULTURA

Atmosfera wolności i otwartości tworzona przez nasz zespół może Cię miło zaskoczyć. Spowoduje, że szybko i bezstresowo poczujesz się jednym z nas. Mocno koncentrujemy się na onboardingu. Od pierwszego dnia zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, później mamy do zaoferowania już tylko nieustanny rozwój przez udział w ciekawych projektach i współpracę z ludźmi z bogatym doświadczeniem zawodowym i niesamowitym usposobieniem.

DODATKI

Wiemy, że „nie samą pracą żyje człowiek”. Wynagrodzenie nie jest jedyną gratyfikacją za pracę w naszej organizacji. Umożliwiamy rozwój w firmie i poza nią, oferując bogaty system benefitów: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, żłobka i przedszkola, okularów, świadczenie urlopowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, imprezy integracyjne, nowoczesne biuro. Kawa z pianką do oporu!

LUDZIE

To jest to, co buduje naszą siłę! Jesteśmy wybuchową mieszanką ludzi o różnorodnych temperamentach. Każdy z nas poza technologią posiada inne pasje: śpiew, taniec, bieganie, kulinaria czy jazda na rolkach. Jest tego dużo, nie sposób wymienić wszystko, ale mamy wspólny mianownik- Sagra! Posiadając taki zespół, taką mnogość pomysłów i poglądów, nie sposób nie zbudować rodzinnej atmosfery i przyjemnego, kreatywnego miejsca do pracy.

KULTURA

Atmosfera wolności i otwartości tworzona przez nasz zespół może Cię miło zaskoczyć. Spowoduje, że szybko i bezstresowo poczujesz się jednym z nas. Mocno koncentrujemy się na onboardingu. Od pierwszego dnia zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, później mamy do zaoferowania już tylko nieustanny rozwój przez udział w ciekawych projektach i współpracę z ludźmi z bogatym doświadczeniem zawodowym i niesamowitym usposobieniem.

DODATKI

Wiemy, że „nie samą pracą żyje człowiek”. Wynagrodzenie nie jest jedyną gratyfikacją
za pracę w naszej organizacji. Umożliwiamy rozwój w firmie i poza nią, oferując bogaty system benefitów: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, żłobka
i przedszkola, okularów, świadczenie urlopowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, imprezy integracyjne, nowoczesne biuro. Kawa z pianką do oporu!

Kogo szukamy?

Poszukujemy ludzi, których doświadczenie i umiejętności stanowią dopełnienie dla możliwości twórczych naszych zespołów. Ludzi, którzy rozumieją dynamikę grupy, ale jednocześnie potrafią samodzielnie rozwiązywać problemy. Są pewni siebie, ale zachowują dystans i pokorę. Cenimy kreatywność, komunikatywność, otwartość na zmiany.

Wybierz stanowisko, na jakim czułbyś się najlepiej 

Specjalista ds. wsparcia klienta

Sprawdź, kogo poszukujemy – może właśnie Ciebie? Jakim zespołem jesteśmy?

Jak puzzle! Każdego z nasz wyróżnia coś wyjątkowego, a razem tworzymy zgraną całość. Liczymy, że dołączysz do nas i dorzucisz swoje elementy. Może będzie to nietuzinkowe poczucie humoru, pozytywna energia, empatia lub doskonałe zdolności analityczne? Nie możemy się doczekać współpracy z Tobą!

Zdecydowanie odnajdziesz się w naszej grupie, jeśli cechuje Cię zaangażowanie, odwaga w podejmowaniu inicjatywy i chęć współpracy. Pomocne będą również: otwartość na nowe wyzwania, wewnętrzna motywacja do zdobywania wiedzy i  podnoszenia kwalifikacji.

Twój zakres obowiązków

 • obsługa zgłoszeń klientów: analiza, wsparcie w konfiguracji systemu, rozwiązywanie problemów technicznych i funkcjonalnych,
 • przekazywanie zgłoszeń dotyczących zmian w systemie do działu IT oraz nadzór nad terminowością i jakością ich realizacji,
 • wspieranie procesów wdrożeniowych, udział w testach oprogramowania i pracach związanych z rozwojem Systemu; współpraca z innymi zespołami,
 • opracowywanie dokumentacji w tym instrukcji nowych funkcjonalności Systemu,
 • prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz dla klientów,
 • konsultacje dla klientów z zakresu procesów biznesowych i funkcjonalności oprogramowania,
 • analiza potrzeb klienta i proponowanie rozwiązań,
 • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

 • min. 2-letnie doświadczenie w technicznej obsłudze klienta,
 • komunikatywność i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
 • umiejętność diagnozowania i szybkiego rozwiązywania problemów, proponowania racjonalnych rozwiązań
 • umiejętność samodzielnego wyszukiwania niezbędnych informacji, ich oceny
 • umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność za powierzone zadania,
 • dobra znajomość pakietu MS Office,
 • znajomość języka angielskiego B1/B2.

Mile widziane

 • znajomość specyfiki pracy przedstawiciela handlowego,
 • znajomość branży farmaceutycznej lub FMCG,
 • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań biznesowych,
 • umiejętność prowadzenia projektów.

 

 

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania:

Specjalista ds. wsparcia klienta


Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym przez firmę Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 4 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Administratorem Twoich danych jest Sagra Technology ul. Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji zgodnie z zasadami dostępnymi tutaj.

 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, wyślij maila na adres [email protected]

Specjalista ds. Pozyskiwania Nowych Klientów

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, nawiązujesz dobre relacje z ludźmi? Jesteś dociekliwa/y? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B? Z łatwością poruszasz się po mediach społecznościowych?

Jeśli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi „tak”, to właśnie Ty możesz zostać naszym Specjalistą ds. Pozyskiwania Nowych Kontaktów!

 

Twoje zadania:

 • w naszym zespole będziesz odpowiadał aktywne poszukiwanie klientów oraz rozwój bazy potencjalnych i obecnych klientów
 • codzienne kontakty telefoniczne i mailowe skierowane do osób decyzyjnych w potencjalnych firmach w celu zainteresowania ofertą i rozpoczęcia procesu sprzedaży lub „dosprzedaży” usług spółki;
 • umawianie spotkań dla osób prowadzących rozmowy i prezentacje handlowe;
 • follow up po prezentacjach i współprowadzenie klienta przez proces sprzedaży lub „dosprzedaży”;

Twoje atuty:

 • Masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów, a Twoim atutem są umiejętności sprzedażowe i dobra organizacja
 • Jesteś osobą potrafiącą rozpoznać potrzeby klienta
 • Potrafisz biegle poruszać się w mediach społecznościowych (min. LinkedIn, SalesNavigator) w celu poszukiwania osób decyzyjnych.

Korzyści:

 • Zdobędziesz wiedzę o pracy w branży IT i współpracy z największymi firmami na polskim rynku.
 • To stanowisko stanowi świetny fundament do budowania kariery w branży IT
 • Otrzymasz pełen pakiet świadczeń, w tym opieka medyczna i zniżka na kartę Multisport
 • Otrzymasz opiekę mentorów – doświadczonych sprzedawców z wieloma sukcesami i ogromną wiedzą biznesową
 • Spokój i bezpieczeństwo pracy w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 

  CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem:

  Specjalista ds. Pozyskiwania Nowych Klientów

   

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej zgłoszeniu rekrutacyjnym przez firmę Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 4 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

  Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Administratorem Twoich danych jest Sagra Technology ul. Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji zgodnie z zasadami dostępnymi tutaj.

   

  Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, wyślij maila na adres [email protected]


  Business Development Manager

  Sagra Technology jest firmą, która od ponad 30 lat wyznacza trendy w kompleksowych rozwiązaniach IT dla biznesu. Specjalizuje się we wsparciu Sales Force, zintegrowanych systemach mobilnych oraz pozwala na przetwarzanie i analizę dużych baz danych przechowywanych w chmurze. Jest laureatem wielu nagród. Sagra pomaga firmom optymalizować procesy w zespołach sprzedaży, ale też dostarcza zaawansowane narzędzia analityczne, raporty Power BI, współtworzy z klientami jedną z największych w Polsce baz danych punktów dystrybucji tak dla branży FMCG jak i branży farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych. Ponad 250 udanych wdrożeń dla klientów takich jak m.in. Stock, Polpharma, L’Oréal, Hasco Lek, Johnson & Johnson, pozwoliły na szybki rozwój oferowanych produktów na podstawie faktycznych potrzeb użytkowników.

  Już teraz możesz wykorzystać swoje doświadczenie i rozpocząć pracę w branży IT. Poszukujemy osoby, z przynajmniej 5-letnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą w branży farmaceutycznej lub FMCG. Potrzebujemy profesjonalisty, który pracował z rozwiązaniami wsparcia sprzedaży klasy SFA np. Emigo, planował pracę zespołu i był odpowiedzialny za realizację planów sprzedaży. Osoby, która jest zdeterminowana i potrafi znaleźć nieszablonowe rozwiązania problemów. Ma umiejętności analityczne, doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i sprawnie komunikuje się w języku angielskim.

  Co oferujemy:

  • Współpracę z najbardziej znanymi markami w Polsce i Europie
  • Pakiet benefitów
  • System prowizyjny
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy, w tym laptop i telefon służbowy
  • Szkolenia wspierające rozwój
  • Pracę w szczecińskiej firmie z ponad 30-letnią historią, skoncentrowanej na innowacyjności produktów, o znaczącej pozycji na rynku
  • Rozwój osobisty przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, tworzonymi przez ludzi z pasją
  • Nowoczesne biuro wspierające kreatywność
  • Kulturę organizacyjną opartą na relacjach, sprzyjającą przyjaznej atmosferze i wzajemnemu szacunkowi
  • Wsparcie i zaangażowanie pozostałych specjalistów z zespołu

  Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa handlowa klientów firmy i ich rozwój poprzez sprzedaż nowych produktów i rozwiązań technologicznych wspierających procesy biznesowe
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Negocjowanie kontraktów
  • Współtworzenie strategii rozwoju rynku, badanie ryku i praca na systemie CRM
  • Realizacja działań marketingowych i promocyjnych oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy

   

  Jako manager sprzedaży korzystający z systemów typu SFA najlepiej znasz problemy i potrzeby naszych potencjalnych klientów. Dzięki temu łatwo nawiążesz relacje biznesowe i wspólnie z resztą zespołu pomożesz zwiększyć nasze udziały w rynku. Dołącz do zespołu w Sagra Technology!

  CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem:

  Business Development Manager

   

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej zgłoszeniu rekrutacyjnym przez firmę Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 4 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

  Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Administratorem Twoich danych jest Sagra Technology ul. Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji zgodnie z zasadami dostępnymi tutaj.

   

  Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, wyślij maila na adres [email protected]


  IT Business Analyst/Analityk Biznesowy IT

  Jesteś człowiekiem czynu? Masz nieograniczoną wyobraźnię? Z łatwością analizujesz i łączysz fakty? Rozwój to Twoje drugie Ja? Rozumiesz biznes i branżę IT? Jesteś osobą otwartą uśmiechniętą, a praca z danymi i systemami nie zabija Twojego poczucia humoru? Wyślij nam swoje CV!

  Przeanalizowałeś wstęp i nie wiesz czego się spodziewać? Treść poniżej powinna wyjaśnić wszystko!

   

  Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

  IT Business Analyst/Analityk Biznesowy IT

  Biuro: Szczecin

  Twoja rola:

  • analiza i przekładanie potrzeb biznesowych na koncepcję rozwiązania w systemie,
  • tworzenie szczegółowych projektów rozwiązań spełniających wymagania klientów, zgodnych również z architekturą systemu,
  • współpraca z użytkownikami biznesowymi i analitykami oraz zespołem developerskim w procesie rozwoju systemu,
  • odpowiedzialność za realizację projektów (również wdrażanie zmian u klienta).

  Nasze oczekiwania:

  • rozumienie zasad działania i procesów tworzenia systemów IT,
  • umiejętność poruszania się na styku technologii i nowych trendów biznesowych,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość i dociekliwość w zrozumieniu potrzeb biznesowych klienta, umiejętność przełożenia Jego potrzeb na język IT
  • podstawowa wiedza w zakresie języków programowania, baz danych  oraz inżynierii oprogramowania,
  • umiejętność pozyskiwania, modelowania oraz specyfikowania wymagań, procesów, funkcjonalności,
  • prezentowanie oraz wdrażanie zmian w systemie
  • tworzenie dokumentacji technicznych oraz funkcjonalnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie b1/b2

   

  Mile widziane:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku, w tym w zarządzaniu projektami i/lub zespołami projektowymi,
  • praktyczna znajomość narzędzi do graficznego przedstawiania procesów,
  • znajomość JIRA,
  • znajomość systemów klasy SFA, CRM, ERP.

  CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem:

  IT Business Analyst/Analityk Biznesowy IT

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej zgłoszeniu rekrutacyjnym przez firmę Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 4 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

  Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Administratorem Twoich danych jest Sagra Technology ul. Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji zgodnie z zasadami dostępnymi tutaj.

   

  Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, wyślij maila na adres [email protected]

   


   

  Specjalista ds. optymalizacji procesów biznesowych

  Nie jesteś programistą, a chciałbyś zacząć karierę w IT? Cenisz sobie współpracę w zespole? Lubisz przeprowadzać analizy? Praca w Excelu sprawia Ci przyjemność i chcesz nauczyć się jak dobrze go wykorzystywać w codziennej pracy? Stawiasz na rozwój? Posiadasz łatwość w komunikacji i budowaniu relacji z klientem? Wszystkie odpowiedzi brzmią TAK? Wyślij nam swoje CV! Więcej dowiesz się w trakcie rozmowy, my też chętnie poznamy Ciebie!

  My ze swojej strony oferujemy:

  • Pracę w szczecińskiej firmie z ponad 30-letnią historią, skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów
  • Nieustanny rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją
  • Nowoczesne biuro wspierające kreatywność
  • Kawa z pianką do oporu
  • Kulturę organizacyjną sprzyjającą przyjaznej atmosferze i dobrym relacjom
  • Dofinansowanie pakietu medycznego i karty Multisport
  • Dofinansowanie przedszkola, żłobka i wczasów „pod gruszą”
  • System premiowy

  Twoje codzienne zadania to:

  • prowadzenie projektów wdrożenia integracji systemów informatycznych, usprawniających procesy biznesowe klienta
  • wspieranie komunikacji między uczestnikami projektów integracyjnych,
  • konsultacje dla klientów z zakresu procesów biznesowych i funkcjonalności oprogramowania,
  • analiza potrzeb klienta i proponowanie rozwiązań,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej i systemowej,
  • monitorowanie elementów systemu i rozwiązywanie napotkanych problemów,
  • udział oraz koordynowanie projektów rozwojowych działu i całej firmy.

  Kompetencje, które pomogą Ci w wykonywaniu codziennych zadań:

  • umiejętności diagnozowania i szybkiego rozwiązywania problemów,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • samodzielności i dobra organizacja pracy
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i umiejętność rozmowy z klientami,
  • determinacja i umiejętność rozwiązywania napotkanych problemów,

  Umiejętności, które będą dodatkowym atutem:

  • znajomość programów sprzedażowo-magazynowych,
  • znajomość procesów funkcjonujących w przedsiębiorstwie
  • znajomość specyfiki branży farmaceutycznej lub FMCG

  CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem:

  Specjalista ds. optymalizacji procesów biznesowych

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej zgłoszeniu rekrutacyjnym przez firmę Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 4 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

  Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Administratorem Twoich danych jest Sagra Technology ul. Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji zgodnie z zasadami dostępnymi tutaj.

   

  Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, wyślij maila na adres [email protected]

   


   

  Android Developer

  Technologia to Twoja pasja? Lubisz wyzwania? Świetnie czujesz się, pracując w zespole, ale potrafisz też rozwiązywać problemy samodzielnie? Wielozadaniowość to Twoje drugie „ja”? W takim razie wyślij do nas CV, szukamy osób takich jak Ty!

  Poszukujemy doświadczonego dewelopera do pracy nad aplikacją mobilną, wspierającą działania przedstawicieli handlowych (SFA/FFA).

  Nasza aplikacja tworzona jest od ponad 20 lat, pierwotnie na Windows Mobile, a obecnie na iOS/Android. Cały czas modernizujemy nasz kod oraz warsztat pracy, w tej chwili nasz stack technologiczny opiera się na:

  • Kotlin/Java
  • AndroidX
  • SQLite
  • Coroutines
  • GSON/Moshi

  Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy, w którym dbamy o work-life balance
  • Pracę w firmie mocno skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów o wiodącej pozycji na rynku
  • Nieustanny rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją
  • Nowoczesne biuro wspierające kreatywność
  • Kawa z pianką do oporu
  • Kulturę organizacyjną sprzyjającą przyjaznej atmosferze i dobrym relacjom
  • Dofinansowanie pakietu medycznego i karty Multisport
  • Dofinansowanie przedszkola, żłobka i wczasów „pod gruszą”

  Twoja rola: 

  • wytwarzanie oprogramowania na urządzenia mobilne z systemem Android,
  • aktywny udział w projektach i spotkaniach projektowych,
  • tworzenie procesów oraz dobrych praktyk w zakresie wytwarzania oprogramowania,
  • rozwój warsztatu i umiejętności w zakresie rozwiązań mobilnych oraz rozwiązań opartych o inne języki programowania.

  Oczekujemy: 

  • wykształcenia wyższego (Informatyka lub kierunki pochodne),
  • minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doskonałej znajomości języka Kotlin i/lub Java oraz Android SDK,
  • znajomości SQLite,
  • dobrej znajomości wzorców projektowych, struktur danych oraz algorytmów,
  • znajomości technologii REST API, JSON,
  • umiejętności pracy z repozytorium GIT,
  • samodzielności i świetnej organizacji pracy

   

  Mile widziane:

  • znajomość Android Architecture Components
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na inne platformy mobilne (iOS/Xamarin/Flutter)

  CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem:

   Android Developer

   

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej zgłoszeniu rekrutacyjnym przez firmę Sagra Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 4 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

  Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Administratorem Twoich danych jest Sagra Technology ul. Cyfrowa 4, 71-441 Szczecin. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji zgodnie z zasadami dostępnymi tutaj.

   

  Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, wyślij maila na adres [email protected]

   


   

  NASZ ADRES

  Sagra Technology Sp. z o.o.
  ul. Cyfrowa 4
  71-441 Szczecin

  NIP: 852-060-49-61
  Bank: Bank PEKAO S.A. I/O Szczecin
  Konto: 71 1240 3813 1111 0000 4393 1738

  KONTAKT

  +48 91 4858150
  +48 91 4858150 w. 40