LUDZIE

Są wszystkim

LUDZIE
WSZYSTKIM

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą, która stale przybliża przyszłość i wdraża ją w rozwiązania biznesowe dla naszych klientów. Nie boimy się wyznaczać trendów i wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jeszcze bardziej ułatwić codzienną pracę tysięcy ludzi w Polsce i na świecie. To, co nas łączy, to odwaga w odkrywaniu nowych horyzontów i liczne pasje, które realizujemy tak w pracy jak i poza nią. Znajdziesz wśród nas muzyków, pilotów dronów, miłośników książek, sportowców i pasjonatów podróżowania.

Pracując w Sagra Technology wiesz, że Twój entuzjazm i pasje są bardzo mile widziane i gorąco wspierane przez cały zespół. Chęć rozwoju to cecha wspólna nas wszystkich! Stawiamy na dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności, poprzez praktykę jak i dostęp do szkoleń i warsztatów. Przeczytałeś ten tekst i jesteś na TAK? W takim razie Sagra Technology to idealne miejsce dla Ciebie!

Ludzie

To jest to, co buduje naszą siłę! Jesteśmy wybuchową mieszanką ludzi o różnorodnych temperamentach. Każdy z nas poza technologią posiada inne pasje. Jest tego dużo, nie sposób wymienić wszystko, ale mamy wspólny mianownik – Sagra! Taki zespół, mnogość pomysłów i poglądów, to idealny przepis na stworzenie kreatywnego miejsca do pracy.

Kultura

Atmosfera wolności i otwartości tworzona przez nasz zespół może Cię miło zaskoczyć. Spowoduje, że szybko i bezstresowo poczujesz się jednym z nas. Mocno koncentrujemy się na onboardingu. Od pierwszego dnia zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, później mamy do zaoferowania już tylko nieustanny rozwój przez udział w ciekawych projektach i współpracę z ludźmi z bogatym doświadczeniem zawodowym i niesamowitym usposobieniem.

Rozwój

Wiemy, że „nie samą pracą żyje człowiek”. Wynagrodzenie nie jest jedyną gratyfikacją za pracę w naszej organizacji. Umożliwiamy rozwój w firmie i poza nią, oferujemy również pakiet benefitów, nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji. Otoczenie parku, bezpłatne miejsca parkingowe oraz kawa z pianką do oporu- brzmi zachęcająco, prawda?!

Pracuj w Sagrze

Wybierz stanowisko, na jakim czułbyś się najlepiej

Pracuj w Sagrze

Wybierz stanowisko, na jakim czułbyś się najlepiej.

Specjalista ds. optymalizacji procesów biznesowych
Office Assistant

Benefity

Możesz na nas liczyć

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie karty Multisport

Dofinansowanie do żłobka i przedszkola

Dofinansowanie do okularów

Świadczenia urlopowe

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Imprezy integracyjne

Poznaj nasz zespół​

Odpowiedzialny za rekrutację i kadry