Emigo logo

Sales Force Automation

EMIGO CORE SFA - aplikacja SFA zapewniająca wsparcie zespołów sprzedaży w terenie

Praktyczna aplikacja SFA dla przedstawicieli handlowych i kadry zarządzającej. Pomaga planować wizyty u klientów, organizować pracę i trzymać się priorytetów. Dzięki temu handlowcy szybciej wykonują powierzone zadania i więcej czasu mogą poświęcić na budowanie wartościowych relacji z klientami.

Aplikacja przyspieszy pracę Twojego zespołu, a Tobie pozwoli w pełni skoncentrować się na analizie, optymalizacji procesów i planowaniu sprzedaży.

Zwiększ możliwości swojego zespołu 

Usprawnij i zautomatyzuj czasochłonne procesy z łatwą w obsłudze aplikacją wspierającą pracę przedstawicieli handlowych. EMIGO CORE SFA pomaga na każdym etapie pracy zespołów sprzedaży — od planowania, poprzez monitorowanie aż po zaawansowaną analitykę i optymalizację działań. Jako zarządzający masz stały podgląd wszystkich zadań i w każdej chwili wiesz, nad czym pracuje każdy przedstawiciel handlowy. Dzięki temu zarówno pozyskiwanie nowych klientów, jak i zarządzanie klientami jest bardziej efektywne i skuteczne.

System SFA (Sales Force Automation) - kokpit

01

Jedna aplikacja do planowania zadań zespołu, wizyt u klientów, tras i składania zamówień

02

System SFA dostosowany do aktualnych potrzeb Twojej firmy, który możesz obsługiwać z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej

03

Usprawnia pracę i zwiększa efektywność handlowców i zespołów sprzedaży pracujących w terenie 

04

EMIGO CORE SFA zintegrujesz z narzędziami, których używasz codziennie np. Microsoft Office 365.

Adam Sienkiewicz

Zautomatyzuj procesy sprzedażowe

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i przekonaj się, jak możemy pomóc w zautomatyzowaniu procesów sprzedażowych w Twojej firmie

Planowanie pracy z Emigo
Emigo logo

Planowanie pracy

Organizuj pracę przedstawicieli handlowych i ustalaj priorytety 

Funkcje aplikacji aplikacji EMIGO CORE SFA zapewniają pełną przejrzystość pracy, pomagają trzymać się ustalonych planów i ograniczyć bezproduktywne zadania. Integrując EMIGO CORE z Microsoft 365 w każdej chwili, w jednym widoku kalendarza masz pełen wgląd w plan codziennej pracy przedstawicieli handlowych.

Core SFA — Planowanie wizyt u klientów

Planowanie wizyt u klientów

Możesz tworzyć różne modele wizyt, dostosowane do kategorii klientów i kanału sprzedaży.

Core SFA — Tworzenie listy zadań

Tworzenie listy zadań

Zaplanujesz zarówno przebieg poszczególnych wizyt, jak i stworzysz ogólne plany na konkretne dni, wraz z trasami.

Core SFA — Planowanie i optymalizacja tras

Planowanie tras i optymalizacja drogi

Intuicyjnie zaplanujesz trasy, a system sam wyliczy najbardziej ekonomiczną drogę.

Core SFA. Obsługa nieobecności

Obsługa nieobecności

Możesz planować pracę uwzględniając dni wolne,  nieobecności i ustalać zastępstwa dla każdego przedstawiciela handlowego, gdy jest to konieczne.

Core SFA. Dostęp do indywidualnych kalendarzy

Dostęp do indywidualnych kalendarzy

Dzięki integracji z Microsoft 365 na bieżąco będziesz mieć dostęp do indywidualnych kalendarzy przedstawicieli handlowych.

Core SFA. Wizyty zdalne

Wizyty zdalne

Integrując Emigo Cores SFA z Microsoft 365 przedstawiciele handlowi mogą prowadzić wizyty zdalne efektywniej. Aplikacja SFA daje im możliwość wysyłania plików, udostępniania ekranu i korzystania z czatu, a Tobie pozwoli na monitorowanie wizyt zdalnych.

Raporty przedstawiciela
Emigo logo

Działania z klientem

Realizuj postawione cele i usprawniaj taktyki sprzedażowe w sklepach i aptekach

Z Emigo Core SFA możesz analizować historię działań z klientami i wyciągać wnioski, bazując na spostrzeżeniach kontekstowych i inteligentnych rekomendacjach.

Core SFA. Tworzenie ofert

Tworzenie ofert

Aplikacja dla przedstawicieli handlowych pozwala tworzyć oferty dostosowane do targetu, co pozwoli Ci dokładniej odpowiadać na preferencje i potrzeby klientów.

Core SFA. Zamówienia

Składanie zamówień

Możesz tworzyć zamówienia do pojedynczego punktu, jak i zamówienia sieciowe. Aplikacja pozwala także przedstawicielom handlowym obsługiwać zamówienia otwarte lub odsunięte w czasie, a także ponawiać zamówienia.

Core SFA. Merchandising

Merchandising

Możesz wygodnie zarządzać kategoriami produktów, sprawdzać realizację planogramów i utrzymywać wysokie standardy merchandisingowe. 

Core SFA. Cross-selling i upselling

Cross-selling i up-selling

Stworzysz oferty w dowolnym układzie powiązanych ze sobą produktów, z pełną kontrolą spełnionych warunków brzegowych założeń oferty.

Core SFA. Promocje i progi rabatowe

Promocje i progi rabatowe

Benefity będą automatycznie naliczane w trakcie składania zamówienia, a do tego możesz skorzystać z obszernej analityki i na bieżąco sprawdzać skuteczność promocji i progów rabatowych.

Badania rynkowe

Badania rynkowe

Możesz śledzić działania konkurencji i poznać informacje o jej udziałach półkowych, cenach, liczbie face’ów i wielu innych.

Adam Sienkiewicz

Zautomatyzuj procesy sprzedażowe

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i przekonaj się, jak możemy pomóc w zautomatyzowaniu procesów sprzedażowych w Twojej firmie

Emigo logo

Zarządzanie sprzedażą

Wyznaczaj cele i kontroluj postępy sprzedaży w terenie

Działaj strategicznie — ustalaj priorytetowych klientów i określaj terytoria sprzedaży. Przewiduj potrzeby klientów i planuj spersonalizowane działania, żeby wspólnie z zespołem przekraczać cele sprzedażowe. Nasza aplikacja SFA (Sales Force Automation) pozwoli Ci zwiększyć kontrolę nad procesem sprzedaży i obsługą klienta.

Core SFA. Priorytetowi klienci

Priorytetowi klienci

Możesz grupować klientów według lokalizacji, wielkości obrotów, liczby kas,  jakości współpracy i poziomu partnerstwa, a następnie tworzyć dla nich spersonalizowane działania, modele wizyt i oferty.

Core-SFA. Wyznaczanie-celow.png

Wyznaczanie celów

Definiuj i wyznaczaj cele ilościowe (np. wartość zamówień w danej kategorii produktów) i jakościowe (np. wymagana ekspozycja w punkcie sprzedaży).

Optymalizacja realizacji zadań

Optymalizacja realizacji zadań

Możesz mierzyć postępy realizacji celów i na bieżąco je optymalizować. Pozwoli Ci to skrócić czas obsługi klienta i zmniejszyć koszty sprzedaży.

Wsparcie przedstawicieli handlowych

Kontrola pracowników mobilnych

Skorzystaj z Raportu Niezgodności Lokalizacji, jeśli nie masz pewności, czy przedstawiciel jest tam, gdzie deklaruje.

Emigo — Obszerna analityka

Obszerna analityka

Optymalizuj działania sprzedażowe i ich koszt oraz efektywność wizyt handlowych, dzięki zaawansowanej analizie danych.

Skonsultuj wdrożenie Emigo Core SFA

Emigo logo

Klient 360°

Koncentruj się na relacjach z klientem, aby nie ominąć żadnej szansy sprzedaży

Analiza relacji z klientami

Analiza klientów/ Analiza relacji z klientami

Możesz stworzyć ranking klientów pod kątem wielkości zamówień lub grupować ich według sieci. Zweryfikujesz, który klient składa największe zamówienia, ale jeszcze nie dotarł do niego przedstawiciel. Dzięki aplikacji mobilnej SFA zawsze masz dostęp do ważnych informacji na temat klientów.

SFA — Indywidualne warunki dla kontrahentów

Indywidualne warunki dla kontrahentów

Możesz ustalać indywidualne warunki, rabaty i stałe ceny dla każdego klienta. 

Segmentacja klientów

Segmentacja klientów

Korzystaj z segmentacji tradycyjnej lub dynamicznej, np. nowi klienci w regionie, nieodwiedzani z targetu, klienci w pobliżu. 

Core SFA Dziennik

Dziennik

W dzienniku masz pełen dostęp do danych klientów oraz historii współpracy: wszystkich zrealizowanych czynności, zamówień i zwrotów.

SFA — Asortyment

Automatyczny rejestr danych kontaktowych

Zawsze aktualny rejestr danych kontaktowych, dzięki któremu żaden adres Ci nie umknie. 

Dane klienta
Emigo logo

Produkt 360°

Mając pełen obraz sytuacji, podejmiesz lepsze decyzje biznesowe

Miej dostęp do wszystkich niezbędnych informacji o produktach: cen, danych logistycznych, a także zdjęć. Dzięki kategoryzacji produktów szybciej przeanalizujesz dane i usprawnisz działania. 

Asortyment

Asortyment

Możesz sprawnie zarządzać bazą produktów i powiązaniami, które są pomiędzy nimi.  

Słowniki

Słowniki

Zdefiniujesz słowniki opakowań zbiorczych, grup produktowych i producentów, możesz też obsługiwać cenniki i grupy rabatowe.

Szeroki zakres informacji

Szeroki zakres informacji

W każdej chwili masz natychmiastowy dostęp do zdjęć, cen (minimalna, netto, brutto, katalogowa), warunków rabatowych, miar, informacji logistycznych, stanów magazynowych i opisów tekstowych.

Standardy dystrybucji SFA

Standardy dystrybucji

Możesz obsługiwać standardy dystrybucji i przypisywać je do kategorii klienta. Aplikacja pozwala także operować kodami produktów danej sieci.

Core SFA. Merchandising

Listingi

Możesz zawęzić asortyment do ustalonych produktów i decydować o kolejności produktów na liście.

Core SFA - Nazewnictwo

Nazewnictwo

Możesz definiować własne pozycje w słownikach — tak, aby wszystkie nazwy były takie same, jak te, które są używane w Twojej firmie.

Karta produktu

Niezbędnik administratora

W Emigo Core SFA możesz precyzyjnie odwzorować strukturę organizacyjną firmy. Zarządzanie ustawieniami systemu jest intuicyjnie i  każdemu z użytkowników systemu możesz przydzielić odpowiednie uprawnienia. 

Niezbędnik administratora

W Emigo Core SFA możesz precyzyjnie odwzorować strukturę organizacyjną firmy. Zarządzanie ustawieniami systemu jest intuicyjnie i  każdemu z użytkowników systemu możesz przydzielić odpowiednie uprawnienia. 

FAQ - znajdź odpowiedź na pytanie

W zależności od charakteru pracy handlowca aplikacja mobilna może być dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każdy mobilny handlowiec może efektywniej zarządzać swoimi codziennymi zadaniami, dostosowując system do specyfiki różnych rynków oraz kanałów sprzedaży. Zespół może sprawniej reagować na potrzeby klientów, zarządzać zamówieniami i aktualizować dane w czasie rzeczywistym. Automatyzacja procesów biznesowych z użyciem aplikacji Emigo Core SFA znacząco poprawia wydajność przedstawicieli handlowych i realizacji zamówień. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji o konkretnych funkcjach, jakie daje nasza aplikacja mobilna, wypełnij formularz kontaktowy. 

Podczas tworzenia dokumentu sprzedaży, przedstawiciel ma m.in. możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta, w tym ustalania cen i warunków handlowych, a także zarządzania rabatami i promocjami. Aplikacja ułatwia tworzenie spersonalizowanych ofert, zwiększając szanse sprzedaży.

Przyjmowanie zamówień jest łatwiejsze, dzięki możliwości obsługi aplikacji poprzez dowolne urządzenia mobilne i każdą przeglądarkę internetową. Niezależnie od lokalizacji, każdy przedstawiciel handlowy ma dostęp do narzędzi niezbędnych do efektywnej obsługi klienta.

Skonsultuj wdrożenie Emigo Core SFA w swojej firmie

Wypełnij formularz i dowiedz się, jak automatyzacja sprzedaży może działać w Twojej firmie. Możesz zapytać o każdy szczegół — nasze doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz

Niezwłocznie się do Ciebie odezwiemy!

* Pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz marketingowych dotyczących usług związanych z działalnością Sagra Technology Sp. z o.o. z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych na podane przeze mnie dane kontaktowe (Polityka Prywatności):