Z PASJĄ
TWORZYMY ROZWIAZANIA

Z PASJĄ


Tworzymy rozwiązania

Poznaj naszą historię​

Mobilne rozwiązania wspierające sprzedaż, marketing i analitykę zaczęliśmy tworzyć już w 1998 roku. Dziś dostarczane są w modelu Cloud Computing. Dzięki temu nasi klienci mogą planować, działać i analizować tak, jak chcą i gdzie chcą. Są zintegrowani z dystrybutorami i mają dostęp do aktualnych, bezpiecznych baz danych. Wspieramy ich w budowaniu trwałych relacji z klientami.

Nasza wizja

Odczuwamy nieustanną potrzebę zmian, ulepszania i postępu. Kieruje nami chęć zrozumienia ludzi, ich potrzeb i procesów, w których uczestniczą. Ujarzmiając nowoczesne technologie, z pasją wspieramy i udoskonalamy jakość pracy profesjonalistów. Pragniemy tworzyć rozwiązania, które sięgają poza horyzont, kreują nowe style pracy i pozwalają dostrzegać to, co niewidoczne.

Wolność

To dla nas manifest mobilności. Jest fundamentalnym warunkiem kreatywności i rozwoju. Cenimy i zapewniamy swobodny dostęp z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, na dowolnym urządzeniu – do aplikacji, usług i danych. Wiemy, jak ważny jest stały udział w życiu społecznym i biznesowym. Wolność umożliwia komfortowe dokonywanie wyborów spośród wszystkich dostępnych opcji. Pokonuje granice i bariery.

Odpowiedzialność

Jest dla nas katalizatorem pozytywnych zmian. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. Wiemy, co powinno być zrobione i wykonujemy to rzetelnie. Przywiązujemy wielką wagę zarówno do zapewnienia prawdziwych korzyści naszym klientom, jak i do dbałości o interes przedsiębiorstwa. Stale optymalizujemy jakość naszych rozwiązań i usług.

Pasja

Nasza gorliwość wynikająca z emocjonalnego zaangażowania w działanie firmy sprawia, że praca daje nam radość i inspiruje do tworzenia. Dzięki pasji do wielkich spraw potrafimy podejść z dziecięcą fantazją, ale też z powagą i wnikliwością. Z entuzjazmem i energią, nieustannie dążymy do realizacji nieszablonowych idei – ku radości własnej i przede wszystkim – radości naszych klientów.

Garść informacji

Mamy za sobą wiele lat doświadczeń. Zmienia się nasza rzeczywistość. Uczestniczymy w tych zmianach: nadajemy im kierunek, wyprzedzamy czas. Mamy dobrze dobrany zespół i dużo pomysłów. Czerpiemy ze swojej bogatej historii i z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Years on the market - icon

32

Lat na
rynku

22

lata w
mobilności

15

lat w
integracji

12

lat w bazach
adresowych

Business Intelligence

5

lat w
power BI

Poznaj nasz zespół

Każdy z nas dysponuje rozległą wiedzą w swojej dziedzinie. Wśród nas są programiści, analitycy, doradcy, specjaliści z dziedziny biznesu i informatyki. Dopełniamy się i lubimy. Jesteśmy drużyną.

Wybrane certyfikaty i nagrody

Od wielu lat wprowadzamy nowoczesną technologię w polską rzeczywistość, co zaowocowało licznymi nagrodami i certyfikatami.