Boni Fratres Pharmaceutical Sp. z o. o.

Boni Fratres Pharmaceutical firma założona przez zakon Braci Bonifratrów, zajmująca się produkcją zdrowotnych preparatów ziołowych i leków OTC, przygotowanych według tradycyjnych, zakonnych receptur.

Podstawą rozwiązań wykorzystywanych przez firmę jest system Emigo, który digitalizuje pracę przedstawicieli, usprawnia wykonywanie ich czynności i pomaga realizować plan sprzedaży. Wsparty jest przez Integrę, czyli integrację z systemami dystrybutorów. Dzięki niej zamówienia przesyłane są automatycznie z Emigo do systemu ERP hurtowni, eliminując błędy. Przedstawiciele mają natomiast stały dostęp do stanów magazynowych.

Ipocrates, czyli zawsze aktualna i zweryfikowana baza danych teleadresowych klientów z branży farmaceutycznej pozwala firmie trafić z produktami do odpowiednich podmiotów. Dzięki niej Boni Fratres nie musi utrzymywać własnej bazy danych, co pozwala zaoszczędzić czas oraz koszty.

Do analizy danych sprzedażowych firma używa platformy Biqsens, która dzięki przejrzystym raportom dostarcza wiedzy i pozwala podejmować decyzje oparte na faktach.

Kategorie

Tagi