Dives Med

Dives Med jest producentem wyrobów medycznych i kosmetycznych do pielęgnacji skóry.

Kierując się potrzebą łatwiejszej realizacji celów sprzedażowych, firma wdrożyła System Emigo, który wspiera ich w zwiększaniu skuteczności i wydajności pracy.

Automatyzacja codziennych zadań, zaawansowane planowanie pracy, prowadzenia działań z klientami i zarządzania sprzedażą. To tylko niektóre możliwości systemu. Dzięki Emigo zespół sprzedaży Dives Med może między innymi odwiedzać odpowiednio stargetowanych klientów według zaplanowanych wcześniej trasówek. Może też badać zachowanie standardów merchendisingowych, czy wykonywać wizyty według określonego modelu.

Aby efektywnie analizować realizację celów i danych sprzedażowych, Dives Med zdecydował się na zaawansowane analityki biznesoweBiqsens. Skomplikowane dane zbierane w systemie Emigo są w przyjazny sposób prezentowane dzięki przejrzystym wizualizacjom. Pozwala to z łatwością pozyskać niezbędną wiedzę. Bezpieczny dostęp do danych reglamentowany jest według hierarchii i roli w firmie. Zarówno kadra zarządzająca, jak i przedstawiciele otrzymują te informacje, które akurat im są najbardziej potrzebne.

Kategorie

Tagi