Emergo

Należąca do grupy Emergo marka Ergo to importer i dostawca artykułów dla marketów DIY i klientów z rynku tradycyjnego. Specjalizuje się głównie w podłogach drewnianych, panelach i produktach do wykończenia wnętrz.

Firma motywowana chęcią zapewnienia większej efektywności pracy swoich przedstawicieli podjęła decyzję o wdrożeniu systemu Emigo.

Realizacja tego celu możliwa jest dzięki zorganizowaniu i automatyzacji codziennych czynności, takich jak planowanie, wizyty, czy kompleksowemu zarządzaniu sprzedażą.

Dla łatwiejszej analizy i umożliwieniu monitorowania efektywności zespołów sprzedaży wdrożone zostały zaawansowane analityki Biqsens. W przejrzysty i przystępny sposób zamieniają one kompleksowe dane w informację, będące podstawą planowania działań i tworzenia skutecznej strategii sprzedażowej. Dostępny w Biqsens Raport Niezgodności Lokalizacji pozwala natomiast na weryfikowanie, czy przedstawiciele realizują wszystkie założenia strategii handlowej odnośnie bezpośrednich kontaktów z klientami i budują w ten sposób właściwe relacje.

Kategorie

Tagi