Herbapol S.A. Wrocławskie Zakłady Zielarskie

Do firm korzystających z Emigo dołączył Herbapol Wrocław S.A. zgarniając całkiem niezłą pulę usług i funkcjonalności jakie oferuje system zaprojektowany przez Sagra Technology.

Herbapol, który na rynku istnieje już ponad 60 lat, jest jednym z największych polskich producentów leków ziołowych. Działa także poza granicami Polski, między innymi w Kanadzie, Litwie, Azerbejdżanie.

Integruj się

W pracy przedstawiciela firmy bardzo dużo zależy od płynnej wymiany informacji między producentem i dystrybutorem. Korzystając z Emigo przedstawiciel między innymi otrzyma wgląd w aktualne stany magazynowe i stan realizacji zamówienia.

Herbapol, oprócz danych zgromadzonych z użyciem systemu Emigo, będzie mógł także importować i integrować informacje zebrane poza systemem. Taka funkcjonalność pozwoli na szerszą analizę, definiowanie oraz kontrolę realizacji celów.

Bazuj na sprawdzonych informacjach

Integracja z dystrybutorem to bardzo ważna kwestia, ale Emigo rozwiązuje również inny problem tj. dostęp do aktualnych danych klienta. Bez aktualizowanych i zgodnych pod względem stylistycznym baz, reprezentanci firmy mieliby niezwykle utrudnioną pracę z klientem.

– Aktualne dane klientów np. aptek tj. adres, NIP, osoba kontaktowa, są istotnym elementem budowania wzajemnych relacji. – wyjaśnia Agata Pribulka-Czmyr – Ułatwiają, a co ważniejsze znacznie usprawniają takie działania jak np. planowanie akcji promocyjnych, badanie rynku i przeprowadzanie ankiet.

Dostęp do aktualnych i spójnych danych powiązanych z historią klienta, to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, który przedstawiciel może wykorzystać, na zupełnie inne, zależne od jego umiejętności działania.

*Herbapol Wrocław S.A. od ponad 60 lat specjalizuje się w wytwarzaniu produktów leczniczych w oparciu o surowce zielarskie. To największy producent leków ziołowych w Polsce. Jego produkty znane są także poza granicami Polski: na Litwie, Ukrainie, w Gruzji, Łotwie, Bułgarii, Azerbejdżanie, Białorusi, Kanadzie.

Kategorie

Tagi