Interdruk

Interdruk SA to jedna z największych w kraju firm z branży poligraficznej. Nieustannie poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, dlatego zdecydowała się wybrać system Emigo.

Dzięki Emigo realizacja celów postawionych przed zespołami sprzedażowymi jest znacznie ułatwiona. Automatyzacja codziennych czynności procesów sprzedażowych na każdym etapie pozwala przedstawicielom działać skuteczniej. Realizacja zamówień jest usprawniona dzięki integracji z systemami ERP dystrybutorów. Zamówienia z Emigo są automatycznie przesyłane do systemów magazynowych, przez co nie ma ryzyka błędu. Przedstawiciele widzą stany magazynowe poszczególnych produktów i otrzymują informacje o statusie realizacji każdej pozycji zamówienia wraz z przyczynami ewentualnego braku realizacji. W ten sposób Interdruk może zidentyfikować powody utraconej sprzedaży.
Chcąc powiększyć swoją bazę klientów o nowe adresy, Interdruk wybrał Winpoint. Bazę danych teleadresowych punktów sprzedaży – zawsze aktualną i zweryfikowaną przez zespół specjalistów. W ten sposób dowolnie może profilować i segmentować klientów oraz opracować skuteczną strategię sprzedaży.

W analizie gromadzonych przez firmę danych pomaga Biqsens. Zaawansowana platforma analityczna oparta na MS Power BI. Dzięki niej dane są dostępne w jednym miejscu, niezależnie od tego, czy pochodzą z Emigo, czy źródeł zewnętrznych. Przejrzyste analityki odnoszące się do kilkudziesięciu obszarów działalności firmy pomagają wydobyć z danych informacje, będące podstawą do podejmowania skutecznych decyzji biznesowych. Dostęp do danych jest bezpieczny i reglamentowany według hierarchii w organizacji.

Kategorie

Tagi