Merck Sp. z o.o.

Firma Merck – mimo że jedna z najstarszych firm farmaceutycznych na świecie – znana jest ze swojego ciągłego podążania w kierunku innowacji. Polski oddział poszukując zmian, postanowił ulepszyć pracę swoich przedstawicieli. Pierwsza zmiana dotyczyła koordynatorów sieci. Dzięki Emigo realizacja zamówień pochodzących z sieci aptecznych została zautomatyzowana i znacznie wzrosła. Wykorzystanie rozwiązań systemowych pozwoliło na monitorowanie całego procesu realizacji na dedykowanych raportach analitycznych Biqsens. Wiedza płynąca z raportów służy firmie Merck w ulepszeniu działań nie tylko własnych, ale również podmiotów współpracujących.

Dobre wyniki sprawiły, że również inne działy zainteresowały się Emigo. Przedstawiciele medyczni próbują swoich sił w zbieraniu zamówień, wykorzystując system Emigo w mniejszych, pojedynczych aptekach. Dzięki Emigo korzystają z udogodnień, jakie daje pełna integracja z siecią dystrybucji, znają stany magazynowe, statusy realizacji każdej pozycji w zamówieniach, składają zamówienia na wiele lokalizacji.

Merck to kolejna firma w gronie naszych klientów, która wykorzystując nasze rozwiązania, zyskała nowe spojrzenie na własny biznes.

Kategorie

Tagi