Stock Polska Sp. z o.o.

Po trzech latach udanej współpracy firma Stock Polska zdecydowała się w dalszym ciągu korzystać z systemu Emigo. Znany chyba wszystkim Stock jest jednym z wiodących producentów alkoholi na europejskim rynku. Dzięki systemowi Emigo, przedstawiciele Stocka mogą nieustannie zwiększać efektywność swojej pracy za sprawą automatyzacji codziennych procesów sprzedaży. Składanie zamówień jest znacznie ułatwione dzięki wykorzystaniu platformy integracyjnej Integra, która łącząc dane z różnych systemów dystrybutorów pozwala skrócić czas potrzebny na złożenie zamówienia. Dostarcza przy tym na bieżąco pełnych informacji o stanach magazynowych.

Zaawansowane analityki Biqsens pomagają w podejmowaniu ważny decyzji, przedstawiając skomplikowane dane za pomocą przejrzystych i zrozumiałych dla każdego wizualizacji. Baza zweryfikowanych i zawsze aktualnych danych teleadresowych punktów sprzedaży Winpoint, w połączeniu z Usługą Identyfikacji Sprzedaży sprawia, że firma ma możliwość poznania pełnego obrazu rynku swoich produktów. Dzięki UIS, Stock posiada wiedzę o wszystkich zamówieniach na swoje produkty, również tych, które sklepy czy lokale złożyły bezpośrednio u dystrybutorów. Wszystkie te dane potwierdzone są fakturami. Raport Niezgodności Lokalizacji pozwala natomiast zweryfikować, czy strategia sprzedaży przyjęta przez firmę kładzie odpowiedni nacisk na bezpośredni kontakt przedstawiciela z klientem i budowanie przez nich dobrych relacji.

Każda przedłużona współpraca z naszym Klientem niezwykle nas cieszy i stanowi dla nas dowód na efektywności naszych starań w dążeniu do zapewnienia jak najlepszych usług.

Kategorie

Tagi