+48 91 485 81 50 [email protected]

URGO Polfa Łodź Sp. z o.o.

URGO Polfa Łódź jest wyłącznym przedstawicielem produktów farmaceutycznych, tworzonych przez światowej klasy laboratoria dermatologii i medycyny estetycznej. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą dermokosmetyków wysokiej jakości. Zabiegi, które proponuje, pozwalają osiągnąć zauważalne efekty poprawy kondycji skóry.
Sprzedażą i dystrybucją produktów zajmują się dwie grupy przedstawicieli handlowych. Pierwsza – to przedstawiciele odwiedzający dermatologów i gabinety kosmetyczne oraz dermokonsultantki prezentujące produkt w aptekach lub salonach firmowych (np. Sephora). Drugą grupę stanowią przedstawiciele specjalizujący się w obsłudze sektora medycyny kosmetycznej.

Wraz z rozwojem firmy i zwiększeniem wolumenu sprzedaży zarząd firmy zauważył potrzebę poprawy efektywności działu przedstawicieli handlowych. Rozwiązaniem okazało się oprogramowanie Sagra Technology z dwoma użytecznymi narzędziami, działającymi w modelu chmury: Integra oraz Ipocrates.
Dzięki oprogramowaniu Integra firma URGO Polfa Łódź zautomatyzowała proces zamawiania od dystrybutorów, a także usprawniła komunikację między dystrybutorami a własnym magazynem dystrybucyjnym. Udało się usprawnić przepływ informacji zwrotnej o statusie realizacji zamówień i stanach magazynowych do klienta. Z kolei oprogramowanie Ipocrates ułatwia przedstawicielom pracę w terenie poprzez udostępnienie obszernych informacji o produkcie i jego działaniu, co pozwala natychmiast odpowiedzieć na pytania kosmetologów korzystających z produktów firmy. Dziś firma korzysta z bazy ipocrates apteki i ipocrates lekarze.

„Zdecydowaliśmy się na Emigo firmy Sagra Technology, ponieważ jest to rozwiązanie kompleksowe, które umożliwia wysyłanie zamówień do dystrybutorów, dostarcza informacji o realizacji zamówień i sprzedaży, automatyzując prace nad raportowaniem i ułatwiając monitorowanie pracy przedstawicieli handlowych.” – mówi Katarzyna Kaim, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w URGO Polfa Łódź.

Dziś wizyta przedstawiciela handlowego w każdym z punktów sprzedaży wiąże się z konkretnymi aktywnościami obejmującymi szczegółowo wyspecyfikowane punkty: badanie grupy docelowej w danym cyklu, weryfikacja profilu pacjentów, badanie potencjału (kategoryzacja), badanie opinii o produkcie i zapraszanie na seminaria organizowane przez firmę URGO Polfa Łódź. Emigo pomaga usystematyzować wszystkie te elementy wizyty.
Wdrożenie, które rozpoczęto w styczniu a zakończono we wrześniu tego roku, składało się z dwóch etapów: wdrożenia oraz integracji między systemem Emigo oraz wewnętrznymi systemami URGO Polfa Łódź.

Kategoria

Tagi

https://www.urgopolfalodz.pl/

NASZ ADRES

Sagra Technology Sp. z o.o.
ul. Cyfrowa 4
71-441 Szczecin

NIP: 852-060-49-61
Bank: Bank PEKAO S.A. I/O Szczecin
Konto: 71 1240 3813 1111 0000 4393 1739

KONTAKT

+48 91 4858150
+48 91 4858150 w. 40