Uroda Polska Sp. z o.o.

Zakres wdrożenia obejmie rozwiązania Emigo, Integra, WinPoint. System będzie pracował w oparciu o platformę Android.

Sagra Technology podpisała umowę z firmą z sektora kosmetycznego Bi-es Polska. Celem projektu jest zautomatyzowanie komunikacji z dystrybutorami. Od nowego roku rozwiązania Sagra Technology wesprą codzienne działania pracowników działu handlowego i menedżerów Bi-es.

– Wyróżnikiem tego wdrożenia będzie zastosowanie nowej wersji Emigo na platformie Android – komentuje Michał Zaremba, Business Development Director, Sagra Technology.

Informacje o Bi-es Polska:

Bi-es Polska zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów perfumeryjnych: wód toaletowych, perfum, dezodorantów, płynów po goleniu. Sprzedaż produktów Bi-es opiera się na sprzedaży tradycyjnej i sieciowej. W bazie posiada ok. 6.000 sklepów kosmetycznych. Produkty Bi-es sprzedawane są m.in. w sieciach Carrefour, Grupa Metro – Real, Makro, Tesco, Polbita (Drogerie Natura). Bi-es produkuje na zlecenie marki własne dla takich firm jak Rossmann i Biedronka (wody toaletowe, dezodoranty w sprayu). Bi-es Polska z siedzibą w Kamieniu Dużym k/Iławy posiada oddziały w Rumunii, Czechach, Słowacji i na Ukrainie.

Kategorie

Tagi