VENITA Fabryka Kosmetyków Sp. z o.o.

VENITA rozpoczęła pracę z systemem EMIGO. Nowe metody pracy umożliwią firmie VENITA m.in. wprowadzenie standardów wizyt przedstawicieli handlowych, dzięki czemu poprawi się jakość pracy przedstawicieli – Emigo ułatwi im przejście przez proces wizyty handlowej.

Ponadto dzięki usługom integrującym, zamówienia złożone w Emigo nie tylko trafią bezpośrednio do systemów dystrybutorów, ale firma VENITA będzie mogła m.in. weryfikować poziom realizacji zamówień, kontrolować rozliczenia z dystrybutorami (w tym rozliczanie promocji).

Dodatkowo, analizując potrzeby i oczekiwania firmy VENITA, przygotowaliśmy projekty raportów oraz dashboardów, dzieki którym analiza podejmowanych działań będzie znacznie wygodniejsza niż do tej pory.

VENITA to firma z ponad 25-letnią tradycją, teraz razem z systemem Emigo zdecydowała się zautomatyzować pracę swoich przedstawicieli. Dzięki staraniom profesjonalnych menedżerów i zaangażowaniu całego, ponad 200-osobowego personelu, VENITA jest firmą o zasięgu ogólnoświatowym, z sukcesem dostarczając setki tysięcy produktów klientom z całego Świata.

Kategorie

Tagi