Zdrovit

Zdrovit jest krajowym liderem w obszarze produktów leczniczych i suplementów diety. Współpracując z zagranicznymi partnerami stale zwiększa swój udział również na międzynarodowym rynku.

Firma korzysta z systemu Emigo, automatyzującego pracę przedstawicieli, wraz procesami Akcji Lokalnych i Perfect Store. Dzięki pierwszemu, planowanie, zarządzanie i rozliczanie akcji promocyjnych podejmowanych w porozumieniu przedstawiciela z punktem sprzedaży jest znacznie ułatwione. Perfect Store pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał ekspozycji, zapewnić realizację standardów merchandisingowych i stworzyć w punkcie sprzedaży warunki do tego, aby kształtować decyzje zakupowe klientów.

Zdrovit może poznać pełny obraz swojej sprzedaży dzięki Usłudze Identyfikacji Sprzedaży, która dostarcza danych o punktach, które zamawiają produkty firmy nawet bezpośrednio w hurtowni. Dzięki temu możliwe jest rozliczanie przedstawicieli i dystrybutorów na podstawie rzeczywistej sprzedaży.

Ipocrates, czyli baza danych teleadresowych podmiotów z branży farmaceutycznej i medycznej pozwala firmie Zdrovit dotrzeć do odpowiednich i klientów. Dzięki niej firma ma pewność, że dane klientów, które posiada są zawsze aktualne i zweryfikowane.

Kategorie

Tagi