Vaco

Firma Vaco to istotny na rynku producent wysokiej jakości ekologicznych preparatów biobójczych i dezynfekujących. Poza działalnością handlową zajmuje się również sanitarnym zabezpieczeniem obiektów i działalnością w zakresie odbioru odpadów spożywczych.W skuteczniejszej realizacji celów, zespoły handlowe Vaco wspierane są przez system Emigo. Planowanie pracy, zaawansowane zarządzanie bazą klientów i produktów, kompleksowa automatyzacja najważniejszych procesów w terenie zwiększają skuteczność przedstawicieli, wpływając w ten sposób na wyższe wyniki sprzedaży.

Ważnym udogodnieniem jest integracja systemu Emigo z własnym systemem ERP. Dzięki niej możliwy jest automatyczny transfer zamówień pomiędzy systemami. Nie tylko przyspiesza to realizację zamówień, ale eliminuję też możliwość pomyłki. Integracja dostarcza też bieżących informacji o statusie realizacji każdej pozycji zamówienia, a w przypadku braku realizacji – informuje o przyczynach. W ten sposób jeden z najważniejszych elementów procesu sprzedaży przeprowadzany jest znacznie sprawniej, a dzięki wiedzy o przeszkodach w jego realizacji możliwe jest zidentyfikowanie słabych punktów w łańcuchu dostaw.

Zestaw opartych na środowisku MS Power BI analityk biznesowych Biqsens pomaga wnikliwie analizować dane z najważniejszych obszarów. Za sprawą przejrzystych wizualizacji pomagają wydobyć informacje z najbardziej skomplikowanych zestawów danych. Dostarczają wiedzy i wniosków, umożliwiając tym samym podejmowanie skutecznych działań.

Kategorie

Tagi