Verona Products Professional Sp. z o.o.

Pomimo faktu, że Verona Products Professional specjalizuje się w branży kosmetycznej, wdrożenie Emigo nie było kosmetyczną zmianą. Wdrażaliśmy pełną parą: Emigo7, Integra, Integra Express, Winpoint, RNL.

Verona jest producentem kosmetyków do makijażu i pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów oraz produktów perfumeryjnych. Jej produkty trafiają na rynek polski oraz ponad 60-ciu krajów Europy, Azji i Afryki. Teraz z użyciem Emigo7, Verona będzie miała możliwość modelowania, wizualizacji i analizy między innymi raportów sprzedaży, czy badań rynku. To pozwoli prześledzić kierunek, w jakim zmierzają podjęte przez firmę działania.

Z Emigo przepływ informacji o zamówieniach z dystrybutorami stanie się płynny, zniknie problem parowania produktów, a możliwość bieżącego wglądu i monitorowania stanów magazynowych, ogromnie przyśpieszy proces składania zamówienia. Teraz Verona jest uzbrojona w mobilność i narzędzia do analizy, a procesy sprzedażowe zostały sprawnie zautomatyzowane.

*Verona Products Professional powstała w 2003 roku. Jest producentem kosmetyków do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów oraz produktów perfumeryjnych. Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dystrybucyjnej, produkty Verony trafiają na rynek polski oraz ponad 60-ciu krajów Europy, Azji i Afryki.

Kategorie

Tagi