Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

POLPHARMA SA „Lider Zdrowia Europe Health 2006” już przeszło 3 lata temu usprawniły pracę swoich przedstawicieli OTC wyposażając ich w komputery kieszonkowe, z zainstalowanym systemem Emigo. Okres ten był wystarczający by przekonać się o wysokiej skuteczności SFA, docenić jego elastyczność i mobilność oraz zyskać ogromną satysfakcję ze współpracy z konsultantami i serwisantami Sagra Technology.

W związku z uzyskanymi efektami z pracy z Emigo, POLPHARMA zdecydowała się na wyposażenie w system pozostałych swoich pracowników mobilnych – przedstawicieli medycznych (RX). Nowe narzędzia mają wytyczyć ścieżki do uzyskania całkowicie nowych wymiarów jakości dostarczanej przez systemy SFA na rynku farmaceutycznym. Emigo pozwala ewoluować w kierunkach biznesowych wskazywanych przez POLPHARMĘ, nadając właściwy rozmach i lekkość zastosowania dla nawet rewolucyjnych idei.

Wdrożenie obejmuje też projekt Integra, tj. integrację ze wszystkimi najważniejszymi dystrybutorami farmaceutycznymi na rynku.
POLPHARMA SA należy do ścisłego grona liderów branży farmaceutycznej w Polsce. Od ponad 70 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych.

 

Polpharma i Sagra Technology

Kategorie

Tagi