Stella Pack S.A.

Stella Pack to jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci i dystrybutorów środków higienicznych.

Szybki rozwój firmy i przywiązanie do ekologii, zrodziły potrzebę większego uporządkowania pracy, sprawniejszego zarządzania zespołem i cyfryzacji niektórych procesów. Jako rozwiązania spełniające wysokie wymagania, Stella Pack wybrała system Emigo. Przedstawiciele handlowi mogą teraz sprawniej i wygodniej kontrolować półki i wykonywać czynności merchandisingowe. Oferty z załączonymi zdjęciami produktów wyeliminowały konieczność używania drukowanych katalogów.

Aby ułatwić podejmowanie strategicznych decyzji, Stella Pack zdecydowała się na zaawansowane analityki Biqsens. Pozwalają one za pomocą wygodnych wizualizacji analizować nawet najbardziej skomplikowane, pochodzące z różnych źródeł zestawy danych.

W celu usprawnienia i przyspieszenia procesu realizacji zamówień wdrożono integrację Emigo z systemami ERP dystrybutorów. Dzięki niej handlowcy Stella Pack mają bieżący dostęp do stanów magazynowych, czy statusu realizacji zamówienia. Dzięki bezpośredniemu transferowi zamówienia z Emigo do systemu magazynowego wyeliminowane zostało ryzyko pomyłki, a co za tym idzie liczba zwrotów.

Stale aktualizowana baza danych teleadresowych sklepów Winpoint ułatwia segmentację i profilowanie klientów, planowanie trasy, czy tworzenie regionów. Usługa Identyfikacji Sprzedaży pomaga odkryć pełny obraz sprzedaży produktów Stella Pack. Dostarcza danych o wszystkich zamówieniach na produkty firmy z uwzględnieniem zwrotów. Producent może w ten sposób odkryć nowe sklepy, łatwiej rozliczać się z dystrybutorami i wynagradzać przedstawicieli za rzeczywiście zrealizowaną sprzedaż.

 

Przeczytaj:

 

 

 

Stella Pack Sagra

Kategorie

Tagi