Sagra Technology laureatem Złotej Innowacji Retail

Z wielką przyjemnością i nieukrywaną dumą możemy poinformować, iż otrzymaliśmy Złotą Innowację Retail w kategorii: Rozwiązania wspierające logistykę.

Po raz kolejny wyróżniona została nasza Platforma Integracyjna, a wraz z nią nasze rozwiązanie Łańcuch Dostaw. Łańcuch Dostaw to komplet analityk pozwalających na zapewnienie ciągłości dostaw produktów do sieci dystrybucji. Umożliwia zaplanowanie dostaw do dystrybutorów poprzez dokładne rozpoznanie szybko rotujących produktów i bieżący monitoring stanów magazynowych. Sugeruje zapotrzebowanie na dane produkty bezpośrednio w analityce BI. Pozwala również na sprawdzenie, za ile dni wyczerpie się zapas u wybranego dystrybutora.

Konkurs Złote Innowacje wyłania produkty i usługi w obszarach FMCG i Retail. W tym roku do konkursu zostało zgłoszonych 168 produktów FMCG oraz 55 rozwiązań Retail. Najbardziej Innowacyjne rozwiązania Retail wybrała Kapituła Konkursowa składającej się z ekspertów branży.

Takie wyróżnienie niezwykle nas cieszy i motywuje do dalszych działań. Szczególnie iż w gronie zwycięzców Złotych Innowacji znalazło się również wielu naszych Klientów, co cieszy podwójnie. Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy jeszcze wielu wspólnych sukcesów!

Więcej o rozstrzygnięciu konkursu