Analityka biznesowa z Biqsens

Analityka biznesowa

Analityka biznesowa z Biqsens pomoże Ci pokonać konkurencję

Biqsens zbiera dane z rozproszonych źródeł i przekształca je w praktyczną wiedzę biznesową. Pomaga dyrektorom, managerom, przedstawicielom handlowym i marketerom podejmować lepsze decyzje, dokładniej prognozować trendy i reagować na zmiany szybciej niż konkurencja.

To jedna z najbezpieczniejszych i najłatwiejszych w użyciu platform do analityki biznesowej — Biqsens oparty jest na narzędziach Microsoft Power BI i Azure.

Dane, które pomogą Twojej firmie rosnąć

Wiele firm nie potrafi skutecznie wykorzystywać danych ani łączyć ich ze sobą. Managerowie mają trudności z odnalezieniem się w gąszczu informacji o wynikach, klientach, zasobach, przepływie pracy i partnerach. Wyzwaniem jest zarówno dostęp do danych, ich agregacja, analizowanie, jak i udostępnianie ich odpowiednim osobom we właściwym czasie.

Przykład wizualizacji danych z Biqsens

Biqsens rozwiązuje problemy firm, pozwalając przekształcać informacje w konkretne wyniki. Kadra menedżerska i pracownicy mają potrzebne dane na wyciągnięcie ręki i mogą je wykorzystać do podejmowania decyzji i rozwoju organizacji.

01

Uzyskasz wielowymiarowy obraz działania firmy

02

Wyciągniesz wartościowe wnioski

03

Uzyskasz wygodny dostęp do kluczowych danych

04

Stworzysz automatyczne, interaktywne raporty

05

Połączysz dane z różnych źródeł

Adam Sienkiewicz

Zautomatyzuj procesy sprzedażowe

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i przekonaj się, jak możemy pomóc w zautomatyzowaniu procesów sprzedażowych w Twojej firmie

Przykład analizy danych z Biqsens
Analityka biznesowa z Biqsens

Dostęp do informacji

W czym pomoże Ci Biqsens?

Z Biqsens masz dostęp do informacji, które wcześniej były trudne lub niemożliwe do uzyskania. Będziesz mieć zarówno szeroki, jak i szczegółowy obraz sytuacji.

Ikona analityki biznesowej

Autoryzowany dostęp do danych z uwzględnieniem ról

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Dyrektor sprzedaży, Marketer, Przedstawiciel handlowy, Analityk biznesowy — każdy otrzyma zestaw takich danych, które są istotne z punktu widzenia roli, jaką pełni w organizacji.

Biqsens — zarządzanie analitykami

Zarządzanie analitykami i ich dystrybucja

Możesz zarządzać analitykami i tworzyć własne dashboardy z najważniejszymi raportami. Analityki możesz łatwo udostępniać odpowiednim osobom w organizacji.

Biqsens — akcje bezpośrednie

Wykonywanie akcji bezpośrednio z poziomu raportu

Dzięki aplitykom — aplikacjom zawartym w raportach — możesz błyskawicznie reagować i wykonać potrzebne działania, np. wysłać do hurtowni sugestię zamówienia na kończące się produkty.

Biqsens — szablony analityk biznesowych

Szablony analityk

Możesz korzystać z ponad 75 gotowych analityk związanych ze sprzedażą, dystrybucją i efektywnością pracy lub tworzyć własne analityki za pomocą metody drag&drop.

Biqsens — duże zbiory danych

Wygodna praca na dużych zbiorach danych

Dane są zwizualizowane tak, aby można było wygodnie je analizować i w mgnieniu oka uzyskać potrzebne informacje oraz wyciągnąć wnioski.

Biqsens wykorzystuje technologie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.
Analityka biznesowa z Biqsens

O platformie

Co wyróżnia platformę Biqsens?

Z Biqsens masz dostęp do informacji, które wcześniej były trudne lub niemożliwe do uzyskania. Będziesz mieć zarówno szeroki, jak i szczegółowy obraz sytuacji.

Drag&Drop

Drag&Drop

Elastyczny kreator pozwala samodzielnie tworzyć własne dashboardy z najważniejszymi wskaźnikami, zarówno na desktopie, jak i urządzeniu mobilnym.

Analityki w trybie Real-Time

Analityka w trybie Real-Time

Aktualizacja danych w czasie niemal rzeczywistym pozwala trzymać rękę na pulsie i reagować natychmiast, gdy zajdzie taka potrzeba.

Analityki z każdego urządzenia

Dostęp z każdego urządzenia

Możesz analizować dane w każdym momencie, z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem urządzeń stacjonarnych i mobilnych.

Ochrona przed nieautoryzowanym dostępem

Ochrona przed nieautoryzowanym dostępem

Platforma Biqsens uwzględnia role w organizacji i zabezpiecza dane przed nieuprawnionym dostępem.

Import danych z Excel

Połączenie z danymi z poziomu MS Excel

Możesz importować dane bezpośrednio z poziomu MS Excel.

Analityka — bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Biqsens jest wspierany przez Microsoft Azure, wiodącą platformę wśród bezpiecznych i łatwych w użyciu usług chmury obliczeniowej.

Biqsens konektor

Pierwszy w Polsce certyfikowany konektor

Biqsens korzysta z Emigo Data Source — pierwszego w Polsce, certyfikowanego, publicznego konektora do Microsoft Power BI Desktop.

Certyfikowany konektor

Wszystkie dane w jednym miejscu

Biqsens pozwala na analizę połączonych danych z różnych źródeł — platformy Emigo, czy systemów partnerów biznesowych. Przedstawia je w wygodnej formie i pomaga w całościowej analizie.

Adam Sienkiewicz

Zautomatyzuj procesy sprzedażowe

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i przekonaj się, jak możemy pomóc w zautomatyzowaniu procesów sprzedażowych w Twojej firmie

Microsoft Cloud Partner Program
Logo Microsoft Azure
Logo Power BI

Biqsens to zaufane i bezpieczne źródło wiedzy

Platforma Biqsens jest oparta na najbardziej zaawansowanych narzędziach analitycznych na rynku — Microsoft Power BI i chmurze Azure.

Jako certyfikowany, wieloletni Microsoft Partner Network, mamy kompetencje potwierdzające naszą pozycję eksperta w dziedzinie analityki danych oraz Business Intelligence. Pomożemy Ci stworzyć własne raporty biznesowe i przygotujemy rozwiązania pod unikalne potrzeby Twojej organizacji.

Biznesowe usługi doradcze
Biqsens - analityka biznesowa
Quotation

Dzięki Biqsens wiesz, na jakim etapie jest Twoja firma i jak daleko jeszcze do celu

W ramach Biqsens otrzymasz rozbudowane modele analityczne dostarczane w formie wizualizacji poszczególnych obszarów bądź procesów biznesowych. Możesz oglądać wszystkie dane w jednym miejscu, przyglądać się realizacji stawianych celów i reagować, gdy działania nie przynoszą zamierzonych rezultatów.

Małgorzata Skendzielewska

Business Intelligence Manager

Co mówią klienci, którzy korzystają z Biqsens?

Quotation

Dzięki Biqsens Polpharma jest w stanie szybko i sprawnie analizować dane pozyskane z badania merchandisingu z użyciem Image Recognition. W ten sposób zawsze wiemy, jaki jest poziom realizacji naszych standardów ekspozycji.

Agnieszka Kordacka,
Senior Marketing Manager

Logo - Polpharma
Quotation

Przełomowym momentem było wdrożenie analityk Biqsens. Bez pełnych i przekrojowych danych analiza biznesowa i badanie trendów było bardzo trudne. Dzisiaj dysponujemy gotowymi raportami BI, które pozwalają nam weryfikować dane na szczeblu operacyjnym i strategicznym na bieżąco i wspierają w podejmowaniu trafnych decyzji.

Jarosław Idzik,
Kierownik Sekcji Rozliczeń i Analiz

Logo — Prymat
Quotation

Analityki Biqsens sprawiły, że analiza danych dostarczonych przez system Emigo, Usługę Identyfikacji Sprzedaży i Integrę stała się szybka i prosta, co ułatwiło nam uzyskanie znacznego wzrostu sprzedaży w krótkim okresie.

Jarosław Jankowski,
Commercial & Supply Chain Forecasting Specialist

Logo Stella

Zastanawiasz się, czy Biqsens faktycznie Ci pomoże?

Platforma Biqsens jest dla Ciebie, jeśli:

Checked

Chcesz poznać przyczyny niezrealizowanych zamówień, sprawdzić efektywność konkretnej sieci, monitorować największych klientów i na bieżąco kontrolować aktywność przedstawicieli

Checked

Chcesz szybko reagować na pojawiające się szanse i zagrożenia

Checked

Chcesz zarządzać firmą na podstawie danych, które są wiarygodne i przesyłane w czasie rzeczywistym

Checked

Zależy Ci na łatwym dostępie do informacji o procesach, klientach, przepływie pracy i partnerach

Checked

Szukasz platformy do analityki biznesowej, którą dopasujesz do własnych potrzeb bez konieczności ponoszenia kosztów pracy programisty

Checked

Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci automatycznie tłumaczyć raporty na inne języki i szybko przesyłać do wybranych osób w organizacji

Checked

Chcesz zapobiegać problemom, tworzyć dokładniejsze prognozy sprzedaży i odkryć zależności pomiędzy informacjami z różnych źródeł

Platforma Biqsens
nie jest dla Ciebie, jeśli:

Cancel

Nie chcesz, żeby Twoja firma działała szybciej, zwinniej i na większą skalę

Cancel

Twoja firma dobrze sobie radzi bez wglądu do ogólnych i szczegółowych danych

Cancel

Zarządzanie biznesem na podstawie intuicji sprawdza się w Twojej branży

FAQ - znajdź odpowiedź na pytanie

Analityka biznesowa obejmuje gromadzenie, analizowanie i interpretowanie dużych ilości danych, które mają wpływ na strategie biznesowe. Na podstawie tych danych osoby zarządzające mogą podejmować lepsze decyzje dotyczące tego, jaki ich organizacja powinna przyjąć kierunek. Analityka biznesowa pomaga organizacjom także lepiej zrozumieć swoich klientów, rynek, produkty i operacje biznesowe.

Businesss Intelligence to technologie i narzędzia, które służą do interpretowania i prezentowania informacji biznesowych. Korzystając z narzędzi analitycznych BI takich jak Biqsens, możesz analizować dane z wielu źródeł, aby identyfikować trendy, wykrywać problemy i podejmować lepsze decyzje biznesowe. Z Biqsens dane Twojej organizacji są chronione, a wszelkie wrażliwe informacje są przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych.

Biqsens optymalizuje wykorzystanie danych w organizacji. Dzięki niemu analityka biznesowa nie jest skomplikowana i każdy w organizacji może korzystać z danych – bez posiadania kompetencji potrzebnych w zawodzie analityka biznesowego. Biqsens wykorzystuje wykresy i inne elementy graficzne do zilustrowania złożonych zestawów danych. Ułatwia raportowanie, szybką identyfikację trendów, wzorców i anomalii, które mogą wpłynąć na strategie biznesowe. Dzięki odpowiedniej wizualizacji danych masz szybki dostęp do najważniejszych danych i wskaźników, które są prezentowane w czasie rzeczywistym. Wykorzystując aplikacje zaimplementowane w analitykach pozwala też natychmiast podjąć odpowiednie działania.

Znaczenie danych w biznesie cały czas rośnie, a właściwe zarządzanie informacją stanowi przewagę konkurencyjną. Niezależnie od wielkości firmy, każdego dnia Twoja organizacja generuje przytłaczającą ilość danych. Odpowiednia wizualizacja danych m.in. pozwoli Ci w sprawny sposób łączyć wiedzę biznesową z elementami analizy ekonomicznej. Pomaga także zoptymalizować procesy przetwarzania kluczowych danych i realnie zwiększyć efektywność operacyjną.

Tak, Biqsens jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla organizacji, które mają doświadczenie w korzystaniu z zaawansowanych analityk biznesowych, jak i dla tych, które dopiero zaczynają pracę z danymi. Biqsens oferuje różnorodność funkcji, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb organizacji, ułatwiając tym samym przyswajanie i wykorzystanie zaawansowanych metod analitycznych. To narzędzie zarówno dla analityków biznesowych, jak i dla osób szukających rozwiązania, które ułatwi analizę danych. To rozwiązanie również dla tych, którzy dopiero szukają odpowiedzi na to, w jakim kierunku analityka biznesowa powinna być w ich firmie prowadzona, by efektywnie wspierała podejmowanie decyzji biznesowych.

Dowiedz się, jak możesz usprawnić swój biznes z Biqsens.

Umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie sprawdzimy, jak nasze rozwiązania mogą odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Niezwłocznie się do Ciebie odezwiemy!

* Pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz marketingowych dotyczących usług związanych z działalnością Sagra Technology Sp. z o.o. z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych na podane przeze mnie dane kontaktowe (Polityka Prywatności):