BIQSENS

Analityka biznesowa

Platforma analityczna oparta na najbardziej zaawansowanych narzędziach Microsoft Power BI oraz Azure. Przekształca surowe dane w praktyczną wiedzę biznesową. Dzięki wykorzystaniu AI otrzymasz nie tylko informacje, ale też wnioski i sugestie działań.

Podejmuj świadome i pewne decyzje!

Wykorzystaj moc analityki biznesowej

Specjalistyczne narzędzia do wnioskowania. Przeznaczone niezależnie od roli w organizacji – począwszy od przedstawiciela do top managera.

01

Autoryzowany dostęp do danych z uwzględnieniem hierarchii i ról w organizacji. Każdy w firmie otrzyma swój wycinek informacji, w przystępnej i zrozumiałej formie.

02

Połączone i uporządkowane dane analityczne z różnych źródeł, przechowywane w uporządkowanych strukturach. Odkryjesz informacje dotąd ukryte lub trudno dostępne.

03

Bezpieczeństwo danych. Biqsens jest wspierany przez Microsoft Azure, wiodącą platformę wśród bezpiecznych i łatwych w użyciu usług chmury obliczeniowej.

04

Wiedza zbudowana na jednym standardzie języka biznesowego, dzięki czemu każdy dział będzie tak samo rozumiał pojęcia (marża, rabat, itp.).

05

Dzięki dostępnym parametrom każdy użytkownik jest w stanie sam dostosować analityki do swoich potrzeb.

06

Innowacyjny sposób dystrybucji analityk w organizacji. Dane są odfiltrowywane na poziomie źródła zamiast analityk, w wyniku czego każdy użytkownik otrzymuje własną bazę z danymi w PowerBI.com.

07

Własne, automatyczne narzędzie translacji plików PBIX.

08

Szablony analityk dla ponad 50 obszarów i procesów związanych ze sprzedażą, dystrybucją i efektywnością pracy.

09

Pierwszy w Polsce, certyfikowany, publiczny konektor do Microsoft Power BI Desktop.

Małgorzata Stoczkowska

business intelligence manager

„W ramach Biqsens klient otrzymuje rozbudowane modele analityczne dostarczane w formie wizualizacji poszczególnych obszarów bądź procesów biznesowych. Rozwiązanie umożliwia oglądanie wszystkich danych w jednym miejscu, od ogółu do szczegółu. Pozwala reagować w chwili, gdy coś dzieje się niezgodnie z planem.”

Zaufane
źródło wiedzy

Microsoft Power BI

Korzystamy z najbardziej zaawansowanych narzędzi analitycznych

Microsoft Partner

Posiadamy kompetencje potwierdzające naszą pozycję eksperta w dziedzinie analityki danych oraz Business Intelligence

Microsoft Azure

Rozwiązanie Biqsens jest wspierane przez Microsoft Azure, wiodącą platformę wśród bezpiecznych i łatwych w użyciu usług chmury obliczeniowej

Dashboard in a Day

Jako certyfikowani, wieloletni partnerzy Microsoft Partner Network prowadzimy szereg dedykowanych warsztatów, na których uczymy jak od zera tworzyć raporty biznesowe

Emigo Data Source

Jesteśmy twórcami konektora Emigo Data Source, łącznika danych dającego możliwość dostępu do danych znajdujących się w systemie Emigo

Biqsens – garść faktów

Analityka w trybie Real-Time

Dostęp z każdego urządzenia

Błyskawiczna praca na bardzo dużych zbiorach danych

Połączenie z danymi bezpośrednio z poziomu MS Excel

Przejrzysty user-interface

Kreowanie własnych raportów przy użyciu metody drag and drop z wykorzystaniem wizualizacji

Zaawansowane funkcje dostępu do danych: wyszukiwanie semantyczne, drill-down, drill-through

Zastosowanie technologii zabezpieczających dane przed nieuprawnionym dostępem

Sugerowane zapotrzebowanie
w łańcuchu dostaw

Biqsens dokona analizy danych o dziennym rozchodzie, a następnie wygeneruje sugestie realizacji następnych zamówień dla poszczególnych hurtowni. Dzięki tej funkcjonalności utrzymasz ciągłość dostaw, unikniesz braków magazynowych, a w konsekwencji obniżysz wskaźnik utraconej sprzedaży.

Zobacz nasze analityki biznesowe w praktyce

Rotacja produktów - analiza

Stany magazynowe w hurtowni

Przyczyny braku realizacji zamówień

Dowiedz się, jak możesz usprawnić swój biznes z Emigo.

Umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie sprawdzimy, jak nasze rozwiązania mogą odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy.

Jeśli napiszesz do nas od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 odpowiemy w ciągu kolejnej godziny. W innym przypadku wrócimy z odpowiedzią w najbliższym dniu roboczym w godzinach przedpołudniowych.

Zautomatyzuj swoją sprzedaż
i bądź krok przed konkurencją