BIQSENS

Analityka biznesowa

Innowacyjna, wielousługowa platforma analityczna oparta na najbardziej zaawansowanych narzędziach Microsoft Power BI oraz Azure. Pozwala bezpiecznie przechowywać i zarządzać danymi pochodzącymi z różnych źródeł – zarówno z systemu Emigo, jak i spoza niego – w tym od partnerów biznesowych.

 

Wykorzystaj moc analityki biznesowej

Specjalistyczne narzędzia do wnioskowania. Przeznaczone niezależnie od roli w organizacji – począwszy od przedstawiciela do top managera.

01

Autoryzowany dostęp do danych z uwzględnieniem hierarchii i ról w organizacji. Każdy w firmie otrzyma swój wycinek informacji, w przystępnej i zrozumiałej formie.

02

Zarządzanie analitykami i ich dystrybucja dzięki dedykowanemu narzędziu. Udostępniaj własne raporty Power BI lub MS Excel w organizacji z zachowaniem hierarchii.

03

Automatyzacja i wykonywanie działań bezpośrednio z poziomu raportów, na podstawie przeanalizowanych i wybranych wyników. Aplityki (aplikacje zawarte w raportach) przekazują dane na zewnątrz systemu lub wykonują pracę za użytkownika umożliwiając szybsze wykonywanie działań opierając się na wynikach dostępnych w Biqsens.

04

Bezpieczeństwo danych. Biqsens jest wspierany przez Microsoft Azure, wiodącą platformę wśród bezpiecznych i łatwych w użyciu usług chmury obliczeniowej.

06

Dzięki dostępnym parametrom każdy użytkownik jest w stanie sam dostosować analityki do swoich potrzeb.

07

Własne, automatyczne narzędzie do tłumaczenia raportów Power BI na 106 języków.

08

Szablony analityk dla ponad 50 obszarów i procesów związanych ze sprzedażą, dystrybucją i efektywnością pracy.

09

Pierwszy w Polsce, certyfikowany, publiczny konektor do Microsoft Power BI Desktop.

Małgorzata Stoczkowska

business intelligence manager

„W ramach Biqsens klient otrzymuje rozbudowane modele analityczne dostarczane w formie wizualizacji poszczególnych obszarów bądź procesów biznesowych. Rozwiązanie umożliwia oglądanie wszystkich danych w jednym miejscu, od ogółu do szczegółu. Pozwala reagować w chwili, gdy coś dzieje się niezgodnie z planem.”

Zaufane
źródło wiedzy

Microsoft Power BI

Korzystamy z najbardziej zaawansowanych narzędzi analitycznych

Microsoft Partner

Posiadamy kompetencje potwierdzające naszą pozycję eksperta w dziedzinie analityki danych oraz Business Intelligence

Microsoft Azure

Rozwiązanie Biqsens jest wspierane przez Microsoft Azure, wiodącą platformę wśród bezpiecznych i łatwych w użyciu usług chmury obliczeniowej

Dashboard in a Day

Jako certyfikowani, wieloletni partnerzy Microsoft Partner Network prowadzimy szereg dedykowanych warsztatów, na których uczymy jak od zera tworzyć raporty biznesowe

Emigo Data Source

Jako certyfikowani, wieloletni partnerzy Microsoft Partner Network prowadzimy szereg dedykowanych warsztatów, na których uczymy jak od zera tworzyć raporty biznesowe

Doświadoczony zespół

Nasi specjaliści posiadający liczne certyfikaty Microsoft, dzięki unikatowym kompetencjom oraz wiedzy technologicznej i biznesowej, przygotowują dedykowane rozwiązania pod potrzeby raportowe.

Biqsens – garść faktów

Analityka w trybie Real-Time

Dostęp z każdego urządzenia

Błyskawiczna praca na bardzo dużych zbiorach danych

Połączenie z danymi bezpośrednio z poziomu MS Excel

Gotowe zestawy analityk odpowiadających na potrzeby biznesowe

Kreowanie własnych raportów przy użyciu metody drag and drop z wykorzystaniem wizualizacji

Wskaźniki i dashboardy dla przedstawicieli dotyczące poziomu sprzedaży, efektywności pracy, etc. - prezentowane w formie graficznej.

Zastosowanie technologii zabezpieczających dane przed nieuprawnionym dostępem

Sugerowane zapotrzebowanie
w łańcuchu dostaw

Biqsens dokona analizy danych o dziennym rozchodzie, a następnie wygeneruje sugestie realizacji następnych zamówień dla poszczególnych hurtowni. Dzięki tej funkcjonalności utrzymasz ciągłość dostaw, unikniesz braków magazynowych, a w konsekwencji obniżysz wskaźnik utraconej sprzedaży.

Zobacz nasze analityki biznesowe w praktyce

Rotacja produktów - analiza

Stany magazynowe w hurtowni

Przyczyny braku realizacji zamówień

Dowiedz się, jak możesz usprawnić swój biznes z Emigo.

Umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie sprawdzimy, jak nasze rozwiązania mogą odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy.

Jeśli napiszesz do nas od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 odpowiemy w ciągu kolejnej godziny. W innym przypadku wrócimy z odpowiedzią w najbliższym dniu roboczym w godzinach przedpołudniowych.

Zautomatyzuj swoją sprzedaż
i bądź krok przed konkurencją