#zagrawbiznesie E27

Automatyczne sugestie zamówień.

Grzegorz Dembicki oraz Grzegorz Igła rozmawiają o automatycznych sugestiach zamówień - funkcjonalności systemu SFA Emigo. Dzięki podpowiedziom systemu w zakresie listy produktów do zamówienia, przedstawiciele oszczędzają czas na wizytach, a oferta produktowa jest jeszcze lepiej dopasowana do klienta.

Grzegorz Igła

Senior IT Business Analyst

Grzegorz Dembicki

Grzegorz Dembicki

Business Development Director

Subskrybuj podcast

Zostaw nam swój e-mail. Będziesz na bieżąco otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach podcastu, a także wpisach na blogu. Tematy, o których wspominamy to efektywność oraz wydajność w sprzedaży, biznesie i analityce. Oczywiście wszystko to, w towarzystwie napędzającej technologii.

    Jeśli wolisz czytać niż słuchać... Miłej lektury

    Grzegorz Dembicki oraz Grzegorz Igła rozmawiają o automatycznych sugestiach zamówień. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych możliwości systemu SFA, która polega na tym, że specjalne algorytmy podpowiadają przedstawicielowi, jakie produkty powinien zamówić dla konkretnego sklepu. Sugerowane zamówienia nie tylko przyspieszają pracę, ale niosą ze sobą też szereg innych korzyści, przekładających się na zwiększenie sprzedaży.