Emigo w fabryce – krok do cyfrowej transformacji przemysłu

Sagra Technology po raz kolejny znalazła się w niewielkim gronie wybranych partnerów Microsoft, którzy biorą udział w innowacyjnej inicjatywie. #FactoryNext – Factory of The Future, to zaraz po Store of The Future – następny krok ku cyfrowej transformacji.

W przemyśle pracuje olbrzymia grupa ludzi „bez biurek” i to właśnie – aby wspomóc ich pracę –  dajemy im do ręki narzędzia, dzięki którym ich działania mogą być planowane, rejestrowane i analizowane cyfrowo. Udana cyfrowa transformacja wymaga udziału wszystkich pracowników od zespołu kierowniczego aż do pracowników na hali fabrycznej. Emigo sprawia, że nawet kiedy spotkania pracowników różnych szczebli twarzą w twarz nie są możliwe, tak często jak są one konieczne – komunikacja w zespole przebiega drogą cyfrową, sprawnie i na bieżąco. Oprócz komunikacji Emigo zapewnia utrzymanie standardów działań, dzięki szczegółowemu planowaniu kolejnych kroków zadań ludzi w terenie.
Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia: Wyzwania firm produkcyjnych w dobie cyfrowej transformacji”.

Subskrybuj blog

Zostaw nam swój e-mail. Będziesz na bieżąco otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach podcastu, a także wpisach na blogu. Tematy, o których wspominamy to efektywność oraz wydajność w sprzedaży, biznesie i analityce. Oczywiście wszystko to,
w towarzystwie napędzającej technologii.