Sagra Partnerem Roku Microsoft

Znowu byliśmy najlepsi w aplikacjach mobilnych. 25 października, podczas Microsoft Partners Strategy Conference w Łodzi otrzymaliśmy tytuł Partnera Roku 2016 w kategorii Aplikacje.
Dyrektor Działu Consumer Channels Group (CCG) w firmie Microsoft – Rafał Albin, nie krył entuzjazmu, wręczając nagrodę Prezesowi firmy Januszowi Pribulka. Powiedział między innymi: „Oczywiście ważne jest to, że od ponad 10 lat firma Sagra jest Gold Partnerem Microsoft w kategorii Applications Development. Ale to co dla mnie jest bardzo istotne z perspektywy ostatnich 3 lat, bo te 3 lata to były te lata kiedy współpracowaliśmy, że firma Sagra Technology bardzo często była dla nas inspiracją i dawała nam przykład w jaki sposób platforma Microsoft Azure może być częścią rozwiązań dedykowanych dla klientów na rynku.”

Partner Roku to nie jest pierwsza tego typu nagroda, jaką została uwieńczona współpraca z Microsoft. Już w 2005 roku zwyciężyliśmy program Microsoft SQL Server 2005, a w 2009 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii Mobility Solutions Business Aplication Partner of the Year.

Rozwój firmy opiera się na idei, że w kwestii technologii nigdy nie jest się na końcu drogi, a zawsze na jej początku. Ciągle można zrobić więcej, lepiej i nowocześniej.