Sagra Technology triumfuje w tegorocznej edycji „Best in Cloud”!

Badanie Statista podaje, że 67% korporacji przeniosła swoją infrastrukturę do chmury. Trend ten ma silną tendencję wzrostową. Tym bardziej cieszy nas podwójne wyróżnienie w konkursie Best in Cloud organizowanym przez Computerworld. Jury dziewiątego już konkursu przyznało nam nagrody w następujących kategoriach: 

I miejsce w kategorii Unified Communications za sukces związany ze wdrożeniem zdalnych wizyt handlowych dzięki integracji Emigo i Microsoft Teams. 

Dzięki szybkiej reakcji i sprawnej pracy naszych programistów, udostępniliśmy klientom rozwiązanie, które pozwoliło im niezwłocznie dostosować się do zmieniających warunków środowiska pracy. Wizyty zdalne pomogły utrzymać ciągłość sprzedaży i dostaw. Niezwykle istotne jest także zachowanie relacji z klientami. Niezależnie, czy jest to przedstawiciel handlowy, medyczny czy farmaceutyczny. Bez wizyt zdalnych nie zawsze byłoby to możliwe. 
Według raportu Gartner’s Seller Skill Assessment 2021, skuteczność przedstawicieli, realizujących zdalne wizyty handlowe, wzrasta nawet o 8%). 

III miejsce w kategorii Najlepsza Wydajność i Integracja za rozwiązanie Integracja Danych z Sieci Handlowych (w skrócie IDS) 

IDS integruje dane odsprzedażowe z punktów detalicznych w ramach sieci handlowych i udostępnia je producentom z branży FMCG/CPG/farmaceutycznych. Dostarcza wiedzy o zapotrzebowaniu na produkty producenta z poziomu pojedynczych sklepów czy aptek, a nie jak dotychczas z poziomu centrali sieci. 

Bardzo dziękujemy za te wyróżnienia. Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni naszym klientom, którzy wspólnie z nami określają kierunek rozwoju produktów. 

Subskrybuj blog

Zostaw nam swój e-mail. Będziesz na bieżąco otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach podcastu, a także wpisach na blogu. Tematy, o których wspominamy to efektywność oraz wydajność w sprzedaży, biznesie i analityce. Oczywiście wszystko to,
w towarzystwie napędzającej technologii.